Пост-релиз 2021

Перспективи NFT-галузі, регулювання віртуальних активів і найкращі стратегії заробітку на криптовалюті: підсумки сьомої  Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

 

25 травня відбулася сьома Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, яка традиційно об’єднала лідерів криптоком’юніті для обговорення трендів індустрії та перспектив запуску ринку віртуальних активів в Україні.

На заході виступив 21 спікер. Експерти проаналізували поточний стан криптосфери, розповіли про ефективні стратегії трейдингу, загрози майнінгу, можливості цифрових валют центробанків, розібрали перспективи NFT і стейблкоїнів. Окремо піднімалися теми кібербезпеки, а також регулювання сфери блокчейну та криптовалют.

У демозоні конференції гості могли ознайомитися із сервісом для боротьби з криптошахрайством, послугами компаній, які допомагають примножити активи й отримати громадянство за інвестиції.

Speed dating дав змогу гостям познайомитися з великою кількістю фахівців, налагодити контакти з потрібними людьми та знайти корисні зв’язки.

Модератором конференції став досвідчений інтерв’юер і ведучий криптоівентів Євген Романенко.

Про що розповіли на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021?

У доповіді менеджера з маркетингу Binance в Україні Івана Паскаря йшлося про головні криптотренди 2021 року та перспективи ринку невзаємозамінних токенів. Експерт розповів, як Binance Smart Chain робить криптовалюту доступною для кожного, і поділився, яким буде NFT-маркетплейс, що запустить біржа.

Керівник офісу цифрової трансформації ДТЕК Сергій Бондаренко розглянув ключові особливості цифрових валют центробанків, пояснив, як вони можуть впливати на економіку та бізнес. Він порівняв біткоїн із CBDC, виділив наявні в цій сфері проєкти, розглянув проблеми масштабування цифрових валют і пояснив, як йдуть справи з їхнім випуском на українському ринку.

Алекс Фісун, що обіймає посаду співзасновника Global Ledger, підняв тему законодавчого регулювання ринку віртуальних активів. Він докладно розібрав, як можна отримати вигоду з цього процесу.

Про цифрову ідентичність людини та її еволюцію розповів керівник з інновацій у компанії Infopulse Ян Кайл. Він пояснив, що таке суверенна ідентичність (self-sovereign identity), виділив її головні принципи та переваги. Спікер підкреслив, що суверенна ідентичність має великий потенціал і дає змогу розв’язати цілий перелік важливих проблем, з-поміж яких порушення конфіденційності персональних даних та їхнє передання третім особам.

Тему трейдингу криптовалют на конференції підняв власник і засновник Porokh & Co Ігор Порох. Він розповів про перспективи такого способу заробітку, назвав головні правила криптотрейдингу та перерахував найбільш ефективні стратегії, що дають змогу отримувати високий прибуток.

Панельні дискусії: що обговорили та хто брав участь?

У межах Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відбулися дві жваві дискусії, на яких представники держвідомств, юристи, керівники профільних компаній, експерти в галузі безпеки, блокчейн-розробники та інші фахівці обговорювали найактуальніші теми ринку. Учасники активно дискутували та відповідали на запитання гостей.

На першій дискусії піднімалося питання про запуск ринку віртуальних активів. Під час бурхливого обговорення експерти розглянули, яку роль у цьому процесі відіграє експертна група Мінцифри, назвали суперечності, які виникають в інтересах регулятора й учасників ринку віртуальних активів. Також мова йшла про можливості, які відкриються перед бізнесом і звичайними українцями завдяки запуску локального крипторинку.

Учасниками дискусії стали:

Темою другої дискусійної панелі став захист і зберігання цифрових активів. Говорячи про кібербезпеку, експерти розібрали, на що варто звертати увагу, щоб не зіткнутися із шахрайством і не втратити свої заощадження.

У межах обговорення експертною думкою ділилися:

Вечірка на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Насичена корисним контентом конференція завершилася вечіркою, на якій у затишній атмосфері ресторану Gastronom food&wine bar зібралися власники VIP-квитків, спонсори та спікери.

На гостей афтепаті чекали виключно експертна аудиторія та комфортна атмосфера, що налаштовує на налагодження плідної співпраці та розв’язання важливих бізнес-питань.

У межах вечірки експонент демозони, компанія Apex Capital Partners, розіграла відпочинок на двох у п’ятизірковому готелі Splendid, який розташований на морському узбережжі Чорногорії.

Спонсори заходу

Організатор заходу – компанія Smile-Expo – висловлює величезну подяку спонсорам Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021. Їхня підтримка дала змогу зробити івент ще кориснішим і масштабнішим.

Цього року статус спонсора отримали такі компанії.

  • Exchange Sponsor – безкоштовний сервіс моніторингу обмінних пунктів BestChange.ru. Дає змогу користувачам шукати сайти для вигідного обміну цифрових валют.

  • Спонсор пакетів, бейджів і вечірки – торгова платформа Centurion Invest. Це сервіс для трейдерів, який надає просунуті бізнес-рішення для виходу на ринок віртуальних активів.

  • Спонсор демозони – екосистема інвестиційних продуктів і послуг Amir Capital. Компанія фінансує перспективні блокчейн-проєкти, купує цифрові активи та примножує їх. В екосистемі вже представлено понад 20 проєктів.

  • Спонсор майнінгу – міжнародна біржа Bybit. Інноваційний майданчик дає змогу торгувати криптовалютними деривативами. Також її користувачам доступні майнінг, спот і навчальна програма з криптотрейдингу.

Експоненти демозони

Цієї весни експонентами демозони стали провідні компанії, які постачають послуги для українського та закордонного ринків:

  • Apex Capital Partners – імміграційна компанія, яка допомагає в оформленні громадянства й отриманні посвідки на проживання завдяки інвестуванню.

  • ViaBTC – один із провідних світових пулів для майнінгу, надає безпечні послуги з видобування криптовалюти. Підтримує 16 монет.

  • AMLBot – сервіс, що дає змогу перевіряти криптогаманці на наявність коштів, які були отримані незаконним способом.


Дякуємо всім учасникам, спікерам, інфопартнерам і гостям за те, що проявили високу цікавість до конференції. До зустрічі восени 2021 року на восьмій Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv!