Пост-Реліз Осінь 2021

Про трендові способи заробітку на криптовалюті та кібербезпеку: як пройшла восьма Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

9 листопада відбулася восьма Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, яка зібрала досвідчених трейдерів, аналітиків, бізнесменів, інвесторів, власників компаній, юристів та всіх, хто зацікавлений у розвитку ринку цифрових активів в Україні та стабільному заробітку на криптовалюті.

У заході брали участь 22 спікери. Вони аналізували поточне становище ринку, говорили про перспективи NFT-токенів, кібербезпеку та можливості блокчейну. Під час конференції пройшли чотири панельні дискусії на найактуальніші для галузі теми.

Завдяки speed dating гості змогли ближче познайомитися, обговорити останні новини індустрії та обмінятися контактами для продовження співпраці.

Модератором заходу став досвідчений інтерв’юер і ведучий криптоівентів Євгеній Романенко.

Про доповіді спікерів на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Співзасновник ком’юніті інвесторів DOUBLE TOP Олександр Гнатенко розповів про тренди та способи заробітку в криптовалюті. Спікер порушив питання фундаментального і технічного аналізу, фармінг-пулів, спекуляцій та нодів.

Як аргументувати походження коштів від доходів у крипті, пояснив провідний ІТ-юрист, партнер 001k.consulting Назар Поливка. Він назвав умови, за яких біржі можуть блокувати рахунки, проаналізував норми українського та міжнародного права.

Тему використання блокчейну в реальній економіці висвітлив власник і засновник PM Partners Максим Прохоров. Експерт розповів про токенізацію та смартконтракти. Також висловив думку, як цифрова мікроекономіка підприємства може збільшити рентабельність бізнесу.

Ян Хоменко, операційний директор FRAGMA, виступив із доповіддю на тему «Зміна парадигми в рекламі. NFT, Web 3.0 та Metaverse». Він розібрав ринок інтернет-реклами, проаналізував його перспективи, розповів про метаоб’єкти в цифровому контенті.

Особливу цікавість у гостей івенту викликала доповідь незалежного аналітика та трейдера Ігоря Пороха. Він детально розкрив тему «Біткоїн за $14 000». Експерт розповів про фінансові мікроматерії та розібрав роль маркетмейкера на ринку криптовалют.

Засновник та CEO CryptoAcademy.nl Ян Роберт Шютте поділився торговельними й інвестиційними стратегіями. Він докладно пояснив, коли варто купувати та продавати монети та чому потрібно уникати надто великого кредитного плеча.

Про панельні дискусії

Перша дискусія була присвячена обговоренню законопроєкту № 3637 «Про віртуальні активи». У ній брали активну участь представники державних структур, бізнесмени, юристи:

 • Максим Лібанов та Юрій Бойко – члени НКЦПФР.

 • Леонід Хацкевич – директор із розвитку бізнесу 482.solutions.

 • Олексій Жмеренецький – голова МФО Blockchain4Ukraine.

 • Артем Афян – керівний партнер адвокатського об’єднання Juscutum.

Вони розглянули поточну ситуацію на ринку віртуальних активів, обговорили вплив пандемії на криптоіндустрію в Україні та дали свої прогнози щодо майбутнього Мінцифри.

Темою другої панельної дискусії була «Економіка метавсесвітів: NFT + DeFi + DAO». Її учасниками стали:

 • Олексій Чусов – засновник та CEO First NFT Agency.

 • Аїда Джангірова – керівна партнерка Blockchain Art.

 • Вадим Онищенко – засновник і гендиректор FRAGMA.

 • Вадим Груша – CEO криптогаманця Trustee Wallet.

Під час дискусії вони обговорили, з чого складається та як функціонує економіка метавсесвітів. Експерти розкрили особливості гейміфікації DeFi, інструментарію DAO для спільнот у новій цифровій реальності.

Наступною була дискусія на тему «Трейдинг на криптобіржах: що нового». Представляємо вашій увазі учасників обговорення:

 • Семен Каплоушенко – гендиректор сервісу обміну криптовалют Kuna.

 • Сергій Мариничев – старший амбасадор і ком’юніті-менеджер ByBit.

 • Сергій Жданов – директор криптовалютної платформи EXMO.

 • Ігор Порох – незалежний аналітик, трейдер.

Експерти говорили про тенденції в торгівлі електронною валютою на криптобіржах у поточному році, а також давали свої прогнози на 2022 рік.

Завершальною була дискусія на тему кібербезпеки. Її учасниками стали фахівці з багаторічним досвідом роботи в держорганах і комерційних організаціях:

 • Юрій Мелащенко – гендиректор Security Services Group.

 • Тетяна Дмитренко – AML-радник Блокчейн-асоціації України.

 • Євгеній Панченко – очолює управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Експерти пояснили, що потрібно робити в разі викрадення крипти та чи є сенс писати заяву до правоохоронних органів.

Спонсори заходу

Організатор івентукомпанія Smile-Expo – дякує всім спонсорам за колосальну підтримку. Без вашої допомоги захід був би менш інформативним, корисним і захопливим. З радістю представляємо:

 • Генеральний спонсорFRAGMA, глобальна соцмережа на основі блокчейну. Вона надає нові можливості для монетизації контенту. Користувачі можуть брати участь у різних конкурсах та отримувати бонуси за лайки та перегляди у вигляді токенів.

 • Exchange SponsorBestChange, безоплатний майданчик для пошуку сайтів із найбільш вигідним курсом обміну криптовалют і коштів із різних платіжних систем. Сервіс присутній на ринку понад 14 років та отримав сотні тисяч позитивних відгуків.

 • Срібний спонсор – обмінник криптовалют 001k.exchange, який надає великий спектр послуг. Він обмінює крипту за найвигіднішим курсом протягом двох годин без прихованих комісій.

 • Спонсор стрічок та бейджів – смартплатформа для торгівлі криптовалютою ByBit. Працює на ринку з 2018 року, налічує понад 3 млн трейдерів.

Експонент демозони

Учасником демозони стала Crypto Fund Group, Inc – група компаній, яка зареєстрована в США. Вона планує випустити Bitcoin Crypto Casino, токени якої вже зараз торгуються на сінгапурській біржі Alterdice.

Компанія дбає про інвесторів і гарантує збереження вкладень. У разі зараження комп’ютера вірусом або інших непередбачених ситуацій власник Bitcoin Bets Chips (BBC) може легко відновити свої активи.


Дуже дякуємо спонсорам, спікерам, експонентам, інфопартнерам і гостям за виявлену цікавість. До зустрічі на дев’ятій Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv!