Пост-реліз 2015

Bitcoin Conference Kiev: Людно, спекотно, масштабно та захоплююче

24 вересня в НВЦ «Парковий» відбулась унікальна профільна подія, де обговорювались гарячі теми стосовно приптовалют на українському та світових ринках, – Bitcoin Conference Kiev. Організатор заходу, компанія Smile-Expo дякує всім гостям та учасникам конференції за те, що не дивлячись на +30 градусів наприкінці вересня, непередбачувані затримки, величезну кількість людей та задуху ми всі разом зробили дійсно крутий захід, який зараз обговорює вся біткоін-спільнота України та Європи.

Масштаби проведеної Bitcoin Conference Kiev захоплюють.

Конференція почалась, хоч і з невеличкою затримкою через величезні черги на вході, відповідно до запланованої програми. В першому блоці, що був присвячений темі: «Біткоін: фінансова піраміда чи монета майбутнього?», виступили:

Михайло Чобанян з темою доповіді «Біткоін в Українію Діяльність Bitcoin foundation Ukraine»;

Максим Крупишев говорив про те, що таке біткоін та криптовалюти вцілому;

Віктор Ігнатюк розповідав про те, як блокчейн приведе світ до економіки обміну та змінить модель споживання.

Після закінчення виступів перших спікерів пройшов круглий стіл за участі представника НБУ Наталії Лапко, котра відзначила, що «Україна не буде забороняти біткоін».  Її думка доводить, що влада країни відкрита до діалогу та готова до впровадження сучасних технологій, підтримки інноваційних віянь та зміни структури взаємовідносин в фінансовому секторі держави.

Далі програма Bitcoin Conference Kiev передбачала розділення на 2 зала конференцій, що функціонували одночасно. В першому, так званому залі «для новачків» свої доповіді представили:

Олександр Васильченко, «Mycelium SA»:

Дмитро Першин, «EPAM Systems»;

Олег Кудренко, незалежний біткоін-девелопер;

Амін Рафі, «Coins Source»;

Станіслав Подячев, «btcu.biz»;

Назар Поливка, АО «Юскутум»;

Антон Богданович, «Jurimex» та «Bitlex».

Особливий фурор викликали виступи Marco Streng (Genesis Mining), до якого у гостей виникла величезна кількість запитань після завершення доповіді та Геннадія Балашова («5.10»), який заінтригував аудиторію своїми неоднозначними висловлюваннями та тезами.

Між виступами спікерів пройшли презентації стартапів Sofast, SafeBand та BitX.

Другий зал для професіоналів, котрий став справжньою «бомбою» всієї конференції та викликав неймовірну цікавість у гостей заходу. Тут виступали:

  • Олександр Шелковніков, Deloitte UK;
  • Марина Гур'єва, Cyber.Fund;
  • Юрій Власенко, Національный депозитарій України;
  • Олексій Конашевич, «ЛІГА:Закон»;
  • Олександр Карпов, EMA;
  • Сергій Скабєлкін, Fidobank;
  • Сергій Шацький, НБУ;
  • Давид Кізіріа, Фонд інновацій та розвитку;
  • Іван Кондиленко, CASEXE.

Кожен блок конференції завершувався тематичною дискусією спеціалістів на оголошені вище теми.

Організатори висловлюють величезну подяку модераторам Bitcoin Conference Kiev – Максиму Крупишеву та Віктору Ігнатюку, які допомагали підтримувати правильний настрій та задавали темп усьому заходу.

Після завершення офіційної частини конференції був проведений обіцяний конкурс-пригоду від компанії BitX серед усіх учасників та гостей заходу. Головний приз – політ на гелікоптері, що відбувся одразу після Bitcoin Conference Kiev.

Вцілому конференцію відвідало більше 500 гостей з України, Німеччини, Нідерландів, Грузії, Чехії, Словаччини, Австрії та Великобританії, а Марко Стренг відзначив, що що ця конференця була значно масштабнішою ніж ті, які він відвідував у Франції та Нідерландах.

Bitcoin Conference Kiev стала гучною міжнародною подією та підтвердила той факт, що саме Україна має найбільшу біткоін-спільноту в Європі.

Ми дякуємо нашим спонсорам та партнерам за співпрацю в проведенні такого масштабного заходу. Особливу подяку висловлюємо копанії BitX, Bitcoin Foundation Ukraine, Finance.UA, КО «Простобанк Консалтинг» та багатьом іншим.

Всі презентації, відео та фотоматеріали будуть доступні незабаром на сайті bitcoinconf.com.ua і в соціальних мережах.

Слідкуйте за новинами в сфері криптовалюта разом з нами!

До зустрічі на нових заходах!