Знайомтеся! Перший експонент демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – криптовалютна біржа CryptoIEX

Знайомтеся! Перший експонент демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – криптовалютна біржа CryptoIEX

25 березня в демозоні Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 гості заходу зможуть ознайомитися з послугами криптовалютної біржі CryptoIEX.

CryptoIEX – надійна та безпечна платформа для обміну криптовалют, заснована групою ентузіастів і підприємців із великим досвідом у різних криптонапрямах. Біржа, головний офіс якої розташовується в Естонії, пропонує клієнтам миттєві операції, надійні цифрові гаманці й ефективні методи кібербезпеки.

Місія CryptoIEX – внести свій внесок у криптоспільноту, спростивши процеси обміну завдяки інноваціям. Біржа використовує перевірені технології, зручні рішення та вигідні тарифи.

Пріоритет компанії – безпека. Саме тому вона забезпечує верифікацію для всіх користувачів, а також надає безліч додаткових функцій, створюючи кілька рівнів захисту.

Поряд з іншими методами платежів CryptoIEX дає змогу швидко та просто придбати криптовалюту за допомогою дебетової чи кредитної картки. З такою ж легкістю клієнт може вивести власні кошти на картку чи банківський рахунок.

На заході представники компанії дадуть відповідь на запитання відвідувачів, розкажуть про переваги користування біржею та запропонують оптимальні умови для співпраці.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб дізнатися про актуальний стан ринку криптовалюти й інструменти заробітку на ньому!

Докладніше про програму івенту >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції