Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у Smile Blockchain Podcast: про процес запуску ринку віртуальних активів в Україні

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у Smile Blockchain Podcast: про процес запуску ринку віртуальних активів в Україні

Що таке ринок віртуальних активів і коли може бути ухвалений закон про його регулювання? Яка роль експертної групи Мінцифри в процесі запуску ринку? Чи залишилися непримиренні зіткнення інтересів між міністерством, ключовими відомствами держави та прямими стейкхолдерами криптоіндустрії?

Тему запуску українського ринку віртуальних активів у новому епізоді Smile Blockchain Podcast розібрав заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков. Провів інтерв’ю ведучий і модератор Євген Романенко.

Щоб дізнатися більше про нинішній стан ринку цифрових активів, нюанси його запуску та перспективи розвитку, дивіться новий випуск подкасту!

25 травня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 Олександр візьме участь у дискусії про тонкощі запуску ринку віртуальних активів України та відповість на запитання гостей. Спільно з іншими фахівцями він обговорить, як проходить робота за створенням ринку та які можливості його запуск відкриває для власників бізнесу та звичайних українців. Окремо експерти поділяться прогнозами щодо розвитку галузі на 2021 рік.


Програма та реєстрація >>>

 

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції