Зустрічайте спонсора пакетів, бейджів і вечірки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – торгову платформу Centurion Invest!

Зустрічайте спонсора пакетів, бейджів і вечірки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – торгову платформу Centurion Invest!

Хочете почати заробляти завдяки криптотрейдингу? Універсальна торгова платформа Centurion Invest допоможе стартувати на цифровому ринку! Компанія стала спонсором пакетів, бейджів і вечірки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021.

Centurion Invest – сервіс для трейдерів, який надає ефективні бізнес-рішення для виходу на ринок віртуальних активів. Компанія допомагає новачкам дізнатися, як почати займатися криптотрейдингом та отримувати прибуток через спеціальну торгову платформу.

Centurion Invest пропонує клієнтам такі інструменти та послуги:

  • торговий гаманець CI Wallet;

  • систему копіювання угод, що дає змогу трейдерам копіювати криптовалютні торгові операції в ручному режимі, отримуючи від них прибуток;

  • систему контролю фондових ризиків;

  • торгові фонди з фіксованим доходом;

  • пули для стейкінгу та майнінгу;

  • консультації експертів із торгівлі та багато іншого.

Також Centurion Invest планує запустити новий продукт – платформу CI Crypto Concierge Platform. Це помічник розподілу торгів, який відповідає всім стилям торгівлі з різними гарантованими відсотками прибутку.


Приєднуйтеся 25 травня до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб дізнатися від провідних експертів про способи ефективного примноження криптовалюти!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції