Зустрічайте Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 у новій соцмережі Clubhouse!

Зустрічайте Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 у новій соцмережі Clubhouse!

Тепер щотижня експерти Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 обговорюватимуть останні події та головні теми блокчейн-індустрії та криптовалюти в соцмережі Clubhouse. Приєднуйтеся, якщо ви вже в спільноті!

Про особливості соцмережі

Clubhouse – це нова соціальна мережа, у якій учасники можуть спілкуватися лише в аудіоформаті. Ані текст, ані відео, ані фото в застосунку не доступні.

Будь-який користувач може створити кімнату, до якої приєднуються або підписники, або всі охочі (якщо група відкрита). До обговорення як спікерів творець кімнати може запросити своїх друзів.

Доповідачі можуть приєднувати слухачів до дискусії, а слухачі – ставити запитання промовцям. Щоб модератор дав їм слово, потрібно натиснути на кнопку «Підняти руку».

Спілкування в кімнаті відбувається як подкаст, але тільки в реальному часі. У соцмережі можна організувати тематичний клуб за інтересами та через нього створювати кімнати. Зустрічі можна запланувати чи додати в календар, щоб підписникам або запрошеним гостям прийшло push-повідомлення.

Зараз Clubhouse працює тільки на платформі iOS. Застосунок для власників Android перебуває на стадії розроблення. Приєднатися до спільноти можна тільки за інвайтом від того, хто вже в соцмережі.

Другий варіант: заздалегідь зарезервувати нікнейм у соцмережі, і тоді, якщо хтось із ваших контактів приєднається до Clubhouse, він зможе відкрити вам доступ навіть без запрошення. Кожному новому користувачеві дається один або два інвайти.

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 у Clubhouse

Підписуйтеся на наші сторінки в соцмережах і приєднуйтеся до Telegram-чату, адже саме там ми анонсуватимемо дати, час і теми обговорень у кімнатах Clubhouse.

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Модератором дискусій стане досвідчений ведучий Євген Романенко. Перший спікер – аналітик і трейдер ринку криптовалюти, директор із розвитку бізнесу та комунікацій у PM Partners Ігор Порох.

У Clubhouse на вас чекає насичене та результативне спілкування з провідними блокчейн-фахівцями й експертами ринку криптовалюти. Будуймо digital-ком’юніті нового покоління вже зараз!

Розіграш інвайту!

У Telegram-чаті конференції ми розіграємо з-поміж підписників одне запрошення в Clubhouse. Щоб узяти участь, приєднуйтеся до чату та натискайте кнопку Participate! під закріпленим постом. Переможець буде визначений за допомогою рандомайзера. Результати розіграшу опублікують 19 лютого о 10:00.

Ловіть удачу! Можливо, саме ви незабаром приєднаєтеся до популярної закритої соцмережі!


Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відбудеться 25 березня. Не пропустіть можливість особисто поставити запитання професіоналам криптовалютної індустрії – реєструйтеся на сайті!

Деталі та програма заходу >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції