У березні відбудеться Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – івент, присвячений перспективам блокчейн-технології та ринку криптовалюти

У березні відбудеться Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – івент, присвячений перспективам блокчейн-технології та ринку криптовалюти

Попри те, що світова спільнота спочатку була досить скептично налаштована до біткоїна, зараз індустрія цифрових активів тільки набирає обертів. Експерти прогнозують у 2021 році експоненціальне зростання галузі. Очікується, що до 2025 року розмір глобального ринку біткоїнів складе майже $40 млрд.

У 2021 році галузевий захід Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv повертається, щоб стати майданчиком для обговорення потенціалу віртуальної валюти, останніх нововведень і трендів індустрії.

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відбудеться 25 березня. Подія про перспективи заробітку на ринку криптовалюти, особливості регулювання галузі віртуальних активів і можливості розвитку бізнесу завдяки блокчейн-технології відбудеться всьоме.

На заході зберуться українські й іноземні блокчейн-експерти, юристи, економісти, аналітики ринку, IT-розробники й інші фахівці у сфері диджитал-інновацій.

Програма події

Пандемія COVID-19 сприяла стрімкому розвитку всіх цифрових платформ, систем і рішень. Електронні активи – не виняток. Багато бізнес-організацій та державних установ бачать у технології блокчейн величезний потенціал і незаперечні переваги.

За словами головного економіста MIFSA Карла Р. В. Де Меєра, цифрова трансформація корпорацій – це не вибір, а єдиний спосіб виживання. Тому в найближчі роки очікується активний розвиток децентралізованих фінансових послуг, феномена токенізації та технологій конфіденційності інформації Zero Knowledge Proof (ZKP).

Щодо України, то у 2020 році вона стала світовим лідером із впровадження криптовалюти. Зараз ведеться розроблення нормативно-правової бази для регулювання її обігу. У Верховній Раді розглядається законопроєкт про віртуальні активи.

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 покликана об’єднати різнопрофільних фахівців для результативного обміну досвідом і знаннями про застосування блокчейн-технології, тенденції ринку криптовалюти та законодавчі аспекти використання digital-активів.

Кому буде корисно відвідати конференцію:

 • власникам бізнесу;

 • стартаперам у сфері інновацій;

 • інвесторам;

 • програмістам;

 • власникам майнінгових ферм;

 • фінансовим аналітикам;

 • юристам;

 • всім, хто цікавиться темою заробітку завдяки криптовалюті чи технології блокчейн.

Спікерами івенту стануть визнані криптоексперти: від засновників стартапів до провідних розробників та юристів. Гості отримають продуктивний нетворкінг і можливість поставити експертам запитання.

На заході прозвучать інформативні доповіді на такі теми:

 • Еволюція інвестиційного ринку. Токенізація середовища.

 • Впровадження блокчейну для зростання ефективності бізнесу.

 • Переваги блокчейну для сектору розваг.

 • Децентралізовані фінанси (DeFi), стейблкоїни, цифрова гривня.

 • Останні глобальні тенденції розвитку криптовалюти.

Також на конференції облаштують демозону, де свою продукцію та послуги представлять українські й іноземні компанії, які лідирують на ринку інноваційних технологій. Відвідувачі зможуть проконсультуватися в представників експонента й обговорити можливості співпраці.

Квитки на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 вже в продажу. Підписуйтеся на розсилку новин і сторінки івенту в соцмережах, щоб першими дізнаватися про оновлення програми!


Деталі та реєстрація >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції