«Україна завжди займала одне з перших місць у блокчейн-індустрії» – директор із розвитку бізнесу 482.solutions Леонід Хацкевич

«Україна завжди займала одне з перших місць у блокчейн-індустрії» – директор із розвитку бізнесу 482.solutions Леонід Хацкевич

Який поточний стан ринку віртуальних активів України? І яким має бути наступний крок після ухвалення законопроєкту про його регулювання?

Про розвиток ринку віртуальних активів в Україні з боку його безпосереднього учасника в новому епізоді Smile Blockchain Podcast розповів Леонід Хацкевич – директор із розвитку бізнесу в 482.solutions. Інтерв’ю провів незмінний ведучий подкасту, інтерв’юер Євген Романенко.

Хочете дізнатися більше про те, у якому напрямі фахівці криптоіндустрії планують розвивати ринок віртуальних активів? Дивіться відеоінтерв’ю просто зараз!

25 травня Леонід стане учасником дискусії «Запуск ринку віртуальних активів в Україні», яка відбудеться в межах Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021. Він спільно з представниками держорганів і іншими експертами обговорить теперішній стан криптоіндустрії та її подальший розвиток. Спікери розкажуть, які можливості відкриються для українців завдяки створенню ринку цифрових активів, і пояснять, як силові структури можуть перешкодити його запуску.


Програма та реєстрація >>>

 

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції