Учасником демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане імміграційна компанія Apex Capital Partners: знайомтесь з експонентом!

Учасником демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане імміграційна компанія Apex Capital Partners: знайомтесь з експонентом!

Якщо ви коли-небудь думали про те, щоб переїхати до іншої країни, ставши інвестором, вам однозначно варто відвідати Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021! Адже в демозоні івенту свої послуги представить імміграційна компанія Apex Capital Partners, яка допомагає оформити громадянство й отримати посвідку на проживання через інвестиції!

Apex Capital Partners (apexcap.org) – міжнародна компанія, яка працює на ринку вже понад 28 років. Вона допомагає легально оформляти участь у програмах отримання громадянства через інвестиції, консультує щодо оподаткування та вибору іноземної нерухомості.

Компанія працює з Канадою, Чорногорією, Великобританією, США, Мальтою, Кіпром, Гренадою, Домініканою, Сент-Люсією та іншими державами. Її фахівці використовують індивідуальний підхід, підбираючи максимально вигідні рішення для клієнтів та їхніх сімей і зберігають абсолютну конфіденційність отриманих даних.

Клієнти APEX отримують допомогу у виборі програми переїзду відповідно до їхніх цілей і завдань, а також повний юридичний супровід під час оформлення необхідних документів до фінального видання «сертифіката про натуралізацію».

Apex Capital Partners постійно контролює зміни процедур оформлення громадянства, оподаткування та придбання нерухомості, тому готова надати консультації щодо найбільш привабливих варіантів. Також юристи компанії беруть участь у розробленні та погодженні поправок до чинних законів різних країн як запрошені експерти.

Гості Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 зможуть знайти стенд компанії в демозоні заходу. Представники експонента радо дадуть відповідь на запитання кожного відвідувача щодо послуг, які вони надають.


Подія відбудеться 25 березня. Приєднуйтеся, щоб отримати цінну інформацію, корисні контакти та взаємовигідне спілкування!

Реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції