Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Ринок криптовалют привертає все більше інвесторів можливістю отримати чималий прибуток. У 2017 році криптовалютний ринок вийшов на новий рівень і зазнав значного підйому. На даний час загальна його капіталізація становить близько 325 мільйонів доларів.

 

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Загальна капіталізація ринку криптовалют

 

Існує величезна кількість криптовалют, але ж випускається багато нових. Деякі з них показують постійне та поступове зростання, інші різко і значно знижуються в ціні. Третя група криптовалют відчуває постійні скачки вартості: ціна то падає, то знову зростає. Вартість деяких взагалі не змінюється і увесь час залишається на одній і тій же позначці. Серед всіх існуючих криптовалют необхідно обрати надійну і стабільну, щоб бути впевненим у збереженні власних вкладень.

Як визначити, яка криптовалюта залишиться стабільною?

Стабільні криптовалюти не завжди швидко і значно підвищуються в ціні. Їх вартість може зростати повільніше, порівняно з деякими іншими, проте саме відсутність різких змін у вартості вказує на стабільність і надійність. Інвестуючи у таку криптовалюту, інвестори мають більше шансів на успішне отримання прибутку.

Топ-4 стабільних перспективних криптовалют 2018

Ефіріум у 2015 році коштував близько 1 долара, і ціна не піднімалася вище 10 доларів до лютого 2017-го. Але пізніше вартість ефіріума зросла з 10 до 1200 доларів і досягла свого піку в січні 2018-го. Оскільки платформа знаходиться у постійному розвитку і проводить багато реновацій, експерти роблять позитивні прогнози на 2018-й. Нагадаємо, що на даний момент ціна ефіріума становить 500 доларів.

 

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Статистика. Ефіріум.

 

Монеро – криптовалюта, яка мала стабільну вартість не більше 30 доларів до травня 2017 року. Після ціна почала поступово підвищуватися, а різкі зміни відбулися у січні 2018 року, коли вартість досягла майже 500 доларів. Протягом наступного місяця ціна впала вдвічі й на даний момент становить 197 доларів.

Однак, оцінюючи майбутнє Monero, експерти залишаються позитивними. Monero надає високий рівень анонімності своїм користувачам, а також дозволяє здійснювати приватні транзакції. Такий рівень захисту інформації привертає велику кількість інвесторів.

 

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Статистика. Монеро.

 

Лайткойн зростав у ціні хоч і повільно, але стабільно з лютого по грудень 2017 року. За цей час він піднявся з 3 до 100 доларів.

Як і багато інших криптовалют, лайткойн дуже швидко виріс у ціні й до кінця грудня 2017 року вже коштував 300 доларів. Зараз його вартість становить 138 доларів і обіцяє залишатися на цій позначці.

 

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Статистика. Лайткойн.

 

Йота була стабільною у ціні 1 долар до грудня 2017 року, а після піднялася до 5 доларів. Відтоді вартість змінювалася, але не занадто різко. На даний момент йота оцінюється в 1 долар.

Незважаючи на невисоку вартість, вона створює враження стабільної криптовалюти для інвестицій. Експерти виділяють три головні переваги, які обіцяють криптовалюті неабияку позицію у майбутньому: можливість здійснювати офлайн-транзакції, відсутність трансакційних витрат і необмежена масштабованість.

 

Топ-4 стабільних криптовалют 2018

Статистика. Йота.

 

Щоб бути впевненим, що при інвестуванні у криптовалюту гроші не будуть втрачені, необхідно обрати ту, яка заслуговує на довіру своєю надійністю і стабільністю.

Дізнайтеся більше на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv!

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції