Старший партнер «Алейніков і Партнери» Денис Алейніков візьме участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Старший партнер «Алейніков і Партнери» Денис Алейніков візьме участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

NFT отримали широке застосування не тільки у сфері мистецтва. Зараз токенізується буквально все: від об’єктів інтелектуальної власності до нерухомості. Яке майбутнє чекає на NFT-сферу? Про це ви зможете дізнатися 9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021.

У межах івенту відбудеться панельна дискусія, де провідні криптоексперти зберуться разом, щоб розкрити тему «Ринки NFT після хайпу». Одним з учасників обговорення стане старший партнер «Алейніков і Партнери», адвокат Денис Алейніков.

Денис – радник віцепрем’єра та міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова. Legal lead проєкту «Дія City», у межах якого в Україні мають намір створити потужний IT-хаб, де для профільних компаній діятиме спеціальний правовий режим.

Раніше був радником Парку високих технологій та об’єднання IT-компаній із питань створення в Білорусі технологічного кластера ПВТ 2.0. Він сформував юридичну концепцію смартконтракту, яка знайшла відображення в Декреті № 8 «Про розвиток цифрової економіки». Завдяки цьому Білорусь стала першою у світі державою, де легалізували смартконтракт як спосіб укладення угод із застосуванням токенів.

Понад 15 років Денис дає консультації з інвестиційних проєктів за участю іноземного капіталу в таких сферах: IT, енергетика, інфраструктура та інші. Допомагає в розв’язанні питань щодо розвитку системи венчурного фінансування та IT-індустрії.

У 2015 році Chambers Global назвав спікера «видатним юристом у галузі розв’язання конфліктів». У 2017 і 2018 роках міжнародний рейтинг The Legal 500 додав його до списку найкращих судових юристів Білорусі. Окрім цього, висока компетенція Дениса підтверджується галузевими преміями та грамотами від спеціалізованих об’єднань.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та дізнайтеся, які напрями у NFT-індустрії стануть найперспективнішими.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції