Співзасновник Amigo Partners розповість, як обрати юрисдикцію для ІСО

Співзасновник Amigo Partners розповість, як обрати юрисдикцію для ІСО

Яка юрисдикція найкраща для ІСО і за якими параметрами її обирати? Про це учасники та гості Blockchain Conference Kiev 2018 дізнаються від партнера юридичної фірми Amigo Partners.

Коли говоримо про юрисдикцію, йдеться про країну, закони якої поширюватимуться на проект (а саме – випуск і продаж токенів у його рамках). Кожна з країн створює власні нормативні акти щодо цінних паперів, зазвичай вони регулюють і криптовалютні процеси.

Про нюанси вибору юрисдикції для проекту розповість Ігор Маркевич, співзасновник і партнер Amigo Partners, голова правління Національної Блокчейн Асоціації, Ph.D., CEO Juster.

Також Ігор Маркевич є членом Асоціації правників України, спеціалізується на корпоративних, конкурентних та ІТ правових питаннях. Займався комплексним юридичним супроводом нафтопродуктових, виробничих, лізингових, ІТ та інших компаній. Автор понад 25 тематичних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Тема його доповіді – «Ідеальна юрисдикція для ІСО». Під час виступу спікер поділиться секретами правильного обрання юрисдикції, а також якими бувають типові і нетипові її види для ІСО.

Послухати доповідь Ігоря Маркевича і поставити йому запитання буде можливо 19 вересня в рамках Blockchain Conference Kiev 2018. Зареєструватися >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції