Соцмережу потрібно створювати так, щоб користувачі поверталися і вели друзів – голова Litenett Олексій Карпов

Соцмережу потрібно створювати так, щоб користувачі поверталися і вели друзів – голова Litenett Олексій Карпов

Протягом двох років кількість користувачів нашого музичного порталу перевищила позначку 2,5 млн, а скоро приєднаються ще 3,5 млн. Стверджує засновник і голова мультимедійної європейської платформи Litenett Олексій Карпов. У бліц-інтерв'ю Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv він розповів, як з’явилася ідея Litenett,  про досягнення проекту і чи складно конкурувати на ринку.

Мультимедійна соціальна платформа Litenett стане учасником демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 19 вересня і презентує проект гостям заходу.

Інтерв'юер: Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv (BCK).

Респондент: Олексій Карпов (О.К.).

BCK: Звідки ідея створення мережі Litenett.com?

О.К.: Після того як ми реалізували перший проект – музичну платформу, –  потрібно було вирішувати такі питання:

• Як боротися з конкурентами?

• Як утримати користувачів?

• Як змусити їх повертатися щодня?

Вихід був такий: вкладати кошти і постійно купувати трафік або ж створити для користувача умови, щоб він повертався ще й приводив друзів. Так ми почали опрацьовувати нові функції, враховуючи побажання користувачів.


BCK: У чому переваги децентралізованої платіжної системи стосовно її централізованого аналога?

О.К.: Переваги очевидні: це – зручність у використанні, безпека і прозорість угод.


BCK: Які досягнення проекту на даному етапі?

О.К.: Перша версія музичного порталу працювала майже два роки. За цей час ми зібрали 2,5 млн користувачів і передплатників. Також домовилися об'єднатися зі стороннім сервісом, після чого отримаємо ще 3,5 млн користувачів. Новий варіант проекту майже готовий: запущена бета-версія beta.litenett.com. Повну версію мережі Litenett ми плануємо запустити до 2019 року.


BCK: Яка цільова аудиторія Litenett.com?

О.К.: По-перше, ми націлені на європейську та англомовну аудиторію. А той факт, що ми будемо виплачувати винагороду за рекламу і передплатників, надасть нам переваг і популярності у всьому світі.


BCK: Чи велика конкуренція в цій галузі?

О.К.: Дуже велика. Але, як засвідчує історія і наші дослідження, завжди є аудиторія, яка шукає щось нове. Згадайте, як Instagram зібрав за рекордний період сотні мільйонів користувачів. У нас є  бажання повторити цей успіх.


BCK: Що найважче в розвитку Litenett?

О.К.: На даному етапі немає труднощів, крім пошуку фінансування. Через це доводиться відриватися від розробки проекту, яка, звичайно ж, більше зацікавлює. Найважче – ще попереду.


BCK: Як в учасника Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, які очікування від заходу?

О.К.: Безсумнівно, перш за все ми прагнемо знайти інвесторів, але також важливо успішно презентувати проект і отримати відповідну реакцію публіки.


Зареєструйтеся та дізнайтеся більше про мультимедійну платформу Litenett

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції