Software-розробник DApp DEV Consulting розповість про TCR на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Software-розробник DApp DEV Consulting розповість про TCR на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Олексій Ходьков, software-розробник DApp DEV Consulting, виступить з презентацією на Blockchain & Bitcoin Conference у Києві 29 березня.

 

Головна тема його виступу – Token-Curated Registries (TCR).

Спікер розповість про те, що являє собою TCR, і детально пояснить принцип його роботи і представить приклади використання. Окрім цього, він поділиться досвідом компанії щодо створення зручного у використанні UI-фреймворку для роботи з TCR.

 

TCR – криптосистема, яка складається зі списків з певною інформацією, де власники токена контролюють процес поповнення цих списків, що вирішує проблему довіри щодо якості інформації. Спікер докладно розповість про систему роботи TCR та їхню користь.

Експерт також веде освітній курс для розробників блокчейну в DApp DEV Club. Він має дев'ятирічний досвід роботи провідним розробником в «Яндекс» і спеціалізується на software-розробці.

DApp DEV Consulting – компанія, що займається просуванням екосистем ефіріума. Компанія використовує його для створення різних децентралізованих додатків, щоб наповнити майбутнє новими можливостями.

 

Реєстрація ►►►

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції