Що робити з податками, коли криптовалюта в «сірій зоні» – доповідь Дмитра Гончаренка з Brightman

Що робити з податками, коли криптовалюта в «сірій зоні» – доповідь Дмитра Гончаренка з Brightman

Криптовалюта в Україні не визнана офіційною грошовою одиницею – отже, і не оподатковується. Але ж, купівлю-продаж криптовалют спрямовано на отримання прибутку, а відповідно, це – підприємницька діяльність, яка оподатковується. Так платити чи не платити?

Про те, як працювати з криптовалютами в «сірій зоні» – розповість Дмитро Гончаренко, співзасновник юридичної фірми сфери фінтех Brightman.

У своїй доповіді «Оподаткування криптовалют і токенсейлів у країнах СНД» Дмитро розповість про те, де кращі юрисдикції для оподаткування, як структурувати податки на криптобізнес і токенсейл, чи варто вдаватися до офшорів і обходити оподаткування криптовалюти в Україні.

Перед початком роботи над проектом Brightman, спікер консультував з юридичних питань великі транснаціональні компанії, венчурні фонди, стартапи, державні установи і некомерційні організації.

Зараз Дмитро супроводжує ICO-проекти з питань електронної комерції та отримання ліцензій як в Україні, так і поза її межами.

Отримайте більше знань про криптовалюти на лекції Дмитра Гончаренка, яка відбудеться 19 вересня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv у столиці України.

Придбати квиток >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції