Керівник офісу управління цифровими рішеннями ДТЕК Сергій Бондаренко в Smile Blockchain Podcast: про особливості CBDC і ситуацію з випуском цифрових валют Нацбанком України

Керівник офісу управління цифровими рішеннями ДТЕК Сергій Бондаренко в Smile Blockchain Podcast: про особливості CBDC і ситуацію з випуском цифрових валют Нацбанком України

Що таке CBDC і чи має це стосунок до блокчейну? Навіщо центробанкам створювати свої цифрові валюти? І чи означає, що розроблення CBDC знищить фіатну систему?

Ці запитання в новому епізоді Smile Blockchain Podcast розібрав керівник офісу управління цифровими рішеннями ДТЕК Сергій Бондаренко. Інтерв’ю провів незмінний ведучий подкасту Євген Романенко.

Експерт пояснив, що таке Central Bank Digital Currency (CBDC), розповів, навіщо центробанкам займатися оцифруванням грошей, та озвучив прогноз щодо того, як зміниться політика їхньої роботи за відмови від готівки та переходу на цифрові валюти. Сергій назвав лідерів серед країн у розробленні CBDC, а також розкрив тему актуальності фіатної системи.

Хочете дізнатися, як просувається створення цифрових валют центробанками та як це вплине на усталену фінансову систему? Дивіться новий випуск Smile Blockchain Podcast!


25 травня Сергій виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 з доповіддю «CBDC: цифрові валюти центральних банків». Спікер докладно розповість про потенціал цифрових валют центробанків і вплив криптовалют на формування CDBC. Окремо експерт підніме питання про перспективи розвитку такої системи в Україні.

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції