Римський особняк родини Хілтонів продадуть через криптовалютний аукціон

Римський особняк родини Хілтонів продадуть через криптовалютний аукціон

Історичну будівлю Palazzetto, що належить батькові Періс Хілтон, незабаром можна буде придбати через децентралізований торговельний майданчик Propy. Початкова вартість особняка складе 35 мільйонів доларів.

Фірма Hilton & Hyland, власником якої є Рік Хілтон, офіційно оголосила, що виставляє на торги особняк, який будувався в XVI столітті. Спроектовано будівлю архітектором Джакомо делла Порта, який навчався у Мікеланджело. Palazzetto розташовується у серці столиці Італії, в будинку 11 спалень і 15 ванних кімнат.

Рік Хілтон вирішив продати особняк саме через криптовалютний аукціон, оскільки вважає, що довіра ринку нерухомості до блокчейна зростає і буде зростати. У цьому бізнесмен вбачає величезні перспективи для інвесторів.

Блокчейн-майданчик Propy, через який здійснюють операцію, займається усуненням труднощів, які виникають при укладанні транскордонних договорів. Головним blockchain-архітектором компанії виступає українець Андрій Замовской, відомий також як засновник Ambisafe – проекту з офісами в Сан-Франциско та Києві, що пропонує послуги з організації та проведення ICO. У команді стартапу працює 5 українців.

Нерухомість сім'ї Хілтон в Італії обіцяє стати найбільш вартісним активом Propy. Продаж Palazzetto зробить особняк номером один у списку нерухомості, яка придбана за криптогроші.

Зараз придбати об'єкти нерухомості за біткойни можна в США, ОАЕ та Індонезії. Одна з наймасштабніших угод сьогодні – продаж будинку в Майамі за криптовалюту, сума якої еквівалентна 6 мільйонам доларів.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції