Регулювання криптовалют в Україні: яким воно буде? Доповідь депутата Верховної Ради України Олексія Мушака

Регулювання криптовалют в Україні: яким воно буде? Доповідь депутата Верховної Ради України Олексія Мушака

Яким буде регулювання цифрових активів в Україні? На це запитання відповість спеціальний спікер Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv депутат Верховної Ради України Олексій Мушак.

 

Тема його виступу – «Закон про криптовалюти: всіх покарати або все дозволити?».

 

Спікер представить інсайдерський погляд, як влада країни підходить до питання контролю криптовалют. Крім того, Олексій не лише виступить з доповіддю, але й візьме участь в дискусії з представниками Уряду України та держагентств. Вони обговорять можливість створення спеціальної зони (так званої «пісочниці») в країні для тестування законів з цифрових активів і посилення інвестиційної привабливості.

Олексій Мушак почав свою кар'єру як аналітик у фінансових, спортивних і політичних компаніях. У 2008 році включений до списку п'ятдесяти найкращих економічних аналітиків України за версією Reuters Thomson. У період 2007 – 2014 р. займався розвитком власного бізнесу у сфері торгівлі, а також заснував майнінговий проект з видобутку біткойнів.

У 2014-у став депутатом Верховної Ради України. За період діяльності брав участь у розробці 33 українських законопроектів.

 

Зареєструйтесь на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv і поставте запитання особисто депутату Верховної Ради.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції