Проблеми сучасного криптотрейдингу. Доповідь керуючого партнера BlockTrade Investments Zachary Reece

Проблеми сучасного криптотрейдингу. Доповідь керуючого партнера BlockTrade Investments Zachary Reece

Які проблеми в сучасному криптовалютному трейдингу? Як ICO впливає на торгівлю криптовалютами? На ці та інші питання відповість спікер Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, керуючий партнер інвестиційного фонду BlockTrade Investments Zachary Reece.

Тема доповіді – «Трейдинг: проблема та рішення».

Спікер пояснить, які фактори вплинули на сучасний трейдинг: від філософії так званих ходлерів і провальних ICO – до експериментальних трейдингових інструментів. Він розповість, який зв'язок «ведмежого» тренду з обсягом трейдингу і як трейдингові практики еволюціонували за останній рік.

Zachary Reece – фахівець з управління активами. Радник і фінансовий консультант низки фінтех- і блокчейн-проектів. Має досвід запуску власного інвестиційного проекту. Спеціалізується на стратегічних інвестиціях. Регулярно виступає на профільних міжнародних конференціях, присвячених фінтеху. Зараз відомий як керуючий партнер інвестиційного фонду BlockTrade Investments.

BlockTrade Investments позиціонує себе як єдиний у світі фонд блокчейн-активів, діяльність якого не суперечить положенням Комісії з цінних паперів і бірж США і Служби регулювання галузі фінансових послуг. Компанія надає клієнтам широкий спектр послуг з управління активами: від трейдингу – до інвестицій в ICO-проекти.

Зареєструватися на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції