Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 й беріть участь у розіграші незабутнього відпочинку в Чорногорії!

Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 й беріть участь у розіграші незабутнього відпочинку в Чорногорії!

Втомилися від карантинних обмежень і галасливого міста? Хочете відволіктися від рутини та поїхати на море? Відвідайте 25 травня Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та отримайте шанс виграти незабутній відпочинок у Чорногорії!

Як узяти участь у розіграші?

Експонент демозони Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – компанія Apex Capital Partners, ліцензований агент імміграційної програми Чорногорії, – розіграє серед гостей події неймовірний приз: відпочинок на двох у п’ятизірковому готелі Splendid у Чорногорії на березі моря!

Переможця визначать під час заходу за допомогою рандомайзера. Узяти участь у розіграші зможуть тільки ті відвідувачі, які купили квитки категорій «Бізнес» і VIP.

Щасливчик, який стане володарем ваучера від Apex Capital Partners, зможе взяти із собою близьку людину та провести з нею незабутній weekend у Splendid – одному з найкращих готелів Чорногорії, яка славиться дивовижними пейзажами, найчистішим морем і балканською гостинністю.


Встигніть купити квиток на конференцію, щоб узяти участь у розіграші дивовижного призу!

Зареєструватися >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції