Прем’єра Smile Blockchain Podcast! Інтерв’ю з власником Porokh & Co ІгоремПорохом про сучасні тенденції в криптотрейдингу

Прем’єра Smile Blockchain Podcast! Інтерв’ю з власником Porokh & Co ІгоремПорохом про сучасні тенденції в криптотрейдингу

Команда організаторів Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 запустила власний Smile Blockchain Podcast! Його ведучим став модератор заходу Євген Романенко.

Гостем прем’єрного епізоду став криптотрейдер, власник і засновник Porokh & Co Ігор Порох! Експерт проаналізував, яким був ринок криптовалюти у 2017 році та яким він став у 2021-му, а також відповів на запитання щодо скандалу навколо монети Tether та особливостей роботи криптотрейдера.

Хочете дізнатися секрети успішного заробітку на крипторинку? Швидше вмикайте подкаст!

Підписуйтесь на нашу email-розсилку, соцмережі та Telegram-чат, щоб не пропускати нові випуски Smile Blockchain Podcast! Далі на вас чекає ще більше обговорень актуальних тем із провідними фахівцями.

25 березня Ігоря виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, де розповість про принцип добору монет для прибуткового криптотрейдингу.


Приєднуйтеся, щоб дізнатися інсайдерську інформацію про ринок цифрових валют!

Реєстрація >>>

 

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції