Засновник і генеральний директор FRAGMA Вадим Онищенко стане учасником дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Засновник і генеральний директор FRAGMA Вадим Онищенко стане учасником дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Зустрічайте нового учасника дискусії про економіку метавсесвітів – засновника платформи FRAGMA Вадима Онищенка! У межах обговорення на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 спікер поділиться власним досвідом, як він застосовує у своїй компанії NFT, DeFi та DAO.

Вадим – криптоінвестор і криптоентузіаст із 2015 року. Публікувався в таких відомих виданнях: BBC, Time, Daily Mail, Ynet, Jerusalem Post. Створив найбільшу в Ізраїлі соціальну мережу Photolight для фотографів.

Зараз експерт очолює соціальну мережу на блокчейні FRAGMA, яка надає нові можливості для монетизації для творців контенту, а також AR-рішення для рекламодавців.

Платформа пропонує торговий майданчик NFT, технології AR для продакт-плейсменту, приватні та публічні колекції для контенту, гейміфікований інтерфейс користувача, децентралізоване адміністрування сайту DAO та багато іншого.

Основна ідея FRAGMA полягає в наданні повної свободи дій. Власники NFT можуть не просто володіти, а і продавати, передавати цифрові витвори мистецтва в оренду.


9 листопада приєднуйтесь до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб дізнатися про перспективи NFT, DeFi та DAO, а також поставити запитання видатним експертам.

Придбати квиток на івент>>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції