Досвідчений криптоексперт і спікер Євген Романенко виступить ведучим Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Досвідчений криптоексперт і спікер Євген Романенко виступить ведучим Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане майданчиком, де лідери блокчейн-індустрії, представники технологічних компаній і криптоентузіасти обговорять перспективи розвитку галузі. Модератором конференції стане досвідчений спікер, інтерв’юер і диктор Євген Романенко.

Євген – професійний ведучий заходів, які присвячені темам розвитку блокчейн-технології, ринку криптовалюти та геймінг-напрямам. З 2014 року він узяв участь у понад 100 івентах у 17 містах 7 різних країн.

Має знання Австрійської економічної школи та пише тематичні статті для профільних видань. Також він співпрацює з відомими ЗМІ, як-от Forklog, Bits.media, BitNovosti тощо.

Євген є амбасадором проєкту Trustee Wallet і медіапартнером IT-компанії WeExpand. Спікер провів 3000 інтерв’ю з 500 експертами. Вони набрали орієнтовно 30 млн переглядів. На YouTube-канал Євгена підписано понад 15 тисяч користувачів.


25 березня фахівець стане модератором Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021. Приєднуйтеся до сучасного digital-ком’юніті, щоб обговорити майбутнє ринку криптовалюту та DeFi-проєктів!

Докладніше про програму події >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції