Операційний директор FRAGMA Ян Хоменко виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Операційний директор FRAGMA Ян Хоменко виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Яким ви бачите віртуальний світ, у якому для реклами використовуються AR-технології, а кожен користувач соціальної мережі може монетизувати лайки, перегляди та контент власного авторства?

Приходьте 9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та дізнайтеся про майбутнє маркетингу в новій цифровій реальності. На заході операційний директор FRAGMA Ян Хоменко виступить із темою «Зміна парадигми в рекламі. NFT, Web 3.0 та Metaverse».

Проєкт, яким зараз керує спікер, – це соціальна мережа на блокчейні, яка надає нові можливості монетизації для творців контенту, а також AR-рішення для рекламодавців.

Ян – операційний директор із великим досвідом роботи у сферах блокчейну, роздрібної торгівлі, AgroTech, PropTech, нерухомості, цифрового маркетингу та інших.

Він засновник компанії з розроблення мобільних застосунків APCORE та співзасновник консалтингової агенції у сфері маркетингу INLIGHT. Також Ян креативний творець першого спеціалізованого хабу для розроблення інноваційних блокчейн-проєктів Blockchain HUB. Окрім цього, експерт обіймав посаду Chief Operations Officer у таких компаніях: KUNA Exchange, SENSILIZE, SWIDOM.

Головна вертикаль роботи Яна – використання процесів для оптимізації часу керівників бізнесу. Він спеціалізується на таких напрямах: стратегічне та фінансове планування, управління проєктами та продажами, подієвий маркетинг, ком’юніті- та тім-менеджмент, розвиток бізнесу.


Реєструйтеся на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – дізнайтесь про злиття офлайну та онлайн у єдиний метавсесвіт.

Придбати квиток>>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції