Про віртуальні валюти центробанків на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість IT-експерт Сергій Бондаренко

Про віртуальні валюти центробанків на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість IT-експерт Сергій Бондаренко

Як складеться ситуація з цифровими валютами центробанків у 2021 році? Це питання 25 березня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розкриє керівник офісу цифрової трансформації ДТЕК Сергій Бондаренко.

Сергій – високоранговий фахівець із 20-річним досвідом роботи в різних сферах IT. Він розробляє цифрові продукти, є сертифікованим аудитором інформаційних систем (CISA) і спеціалізується на технологіях розподіленого реєстру.

Кар’єра

Спікер понад сім років займався IT-консалтингом та аудитом інформаційних систем у компанії Deloitte. Він ініціював запуск агентства інноваційного консалтингу Deloitte Garagе. Керував проєктом вартістю $1 млн для Міністерства фінансів України.

У Raiffeisen Bank Aval обіймав посаду спочатку старшого керівника проєктів, а пізніше – керівника підрозділу IT-Governance.

З 2019 року Сергій працює на посаді Head of Digital Solutions в одній із найбільших енергетичних компаній ДТЕК.

Також фахівець – голова українського комітету зі стандартизації блокчейну та технологій розподіленого реєстру (ТК-188/ISO TC 307).

Експертиза

Сергій – експерт у сферах банківської справи, телекомунікацій, електронної комерції, державного управління та блокчейн-розроблення.

Має знання COBIT, ITIL, TOGAF, CMMI, ISO-27xxx, Python, Perl, PHP (Symfony), криптографії та всіх аспектів управління інформаційними технологіями в організаціях.

Веде викладацьку діяльність для студентів Академії ДТЕК, Deloitte Academy, КНЕУ, КШЕ, УНБУ, МІМ.

У 2016 році його внесли до списку 15 найвпливовіших діячів блокчейн-індустрії за версією Bitcoin Foundation Ukraine.

На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 Сергій виступить із темою «Цифрові валюти центробанків у 2021 році».


Приєднуйтеся до заходу, щоб дізнатися інсайдерську інформацію про ринок криптовалюти від визнаного фахівця з багаторічним досвідом розроблення рішень у цій галузі!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції