Про тренди крипторинку: на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість маркетинг-менеджер Binance в Україні Іван Паскарь

Про тренди крипторинку: на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість маркетинг-менеджер Binance в Україні Іван Паскарь

У чому особливості NFT-активів? Які тренди можна буде спостерігати на ринку криптовалюти в цьому році? І як працює Binance Smart Chain? Про все це ви дізнаєтесь 25 березня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 з доповіді маркетинг-менеджера Binance в Україні Івана Паскаря.

Іван – один із найбільш швидкозростаючих співробітників популярної криптобіржі Binance в Україні. Це всесвітньо відомий онлайн-ресурс для обміну цифрових активів, місія якого полягає в побудові інфраструктури для блокчейн-екосистеми.

У компанії Іван працює маркетинг-менеджером. До цього він обіймав посаду SMM-менеджера в AmaZix, а також розвивав стратегії просування понад 50 блокчейн-проєктів: Bancor, Poet, WePower та інших.

Також Іван є одним з експертів першого освітнього серіалу про технологію блокчейн і цифрові валюти, який створювався спільно з платформою «Дія. Цифрова освіта» від Міністерства цифрової трансформації України.

На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 фахівець проаналізує екосистему NFT, криптотренди, які будуть актуальні в найближчому майбутньому, а також розповість про переваги роботи з гаманцем Binance Smart Chain.


Реєструйтеся на сайті просто зараз, щоб не пропустити виступ Івана й отримати можливість особисто поставити запитання спікеру!

Докладніше про програму >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції