Про феномен цифрової особистості на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість віцепрезидент із маркетингу в Infopulse Ян Кайл

Про феномен цифрової особистості на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість віцепрезидент із маркетингу в Infopulse Ян Кайл

25 березня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 виступить віцепрезидент із маркетингу в Infopulse Ян Кайл. Зустрічайте спікера!

Ян – досвідчений професіонал у сфері маркетингу. З 2015 року він бере активну участь у реалізації блокчейн-проєктів і працює у великій українській IT-компанії Infopulse, яка займається розробленням софту.

Infopulse – надійний постачальник рішень із повним спектром послуг у сфері досліджень і розроблення ПЗ, управління мобільними застосунками, кібербезпеки, аутсорсингу бізнес-процесів, хмарних обчислень і інфраструктури.

Ян працює в IT-сфері понад 20 років. Він обіймав позиції радника з розвитку бізнесу в Remme, консультанта з маркетингу в MiraLab і FLUX.

Як генеральний директор спікер керував компаніями та стартапами. Виконував обов’язки тимчасового менеджера в декількох міжнародних IT-проєктах. Також він керував компанією з безпеки, яка працює у сфері біометрії.

На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 Ян виступить із доповіддю на тему «Цифрова особистість: хто володіє вашою ідентичністю та на що очікувати в майбутньому?».


Приєднуйтеся до конференції, щоб дізнатися від провідного професіонала про особливості ідентифікації цифрової особистості!

Докладніше про програму заходу >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції