NFT – хайп чи майбутнє? Учасником дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане CEO First NFT Agency Олексій Чусов

NFT – хайп чи майбутнє? Учасником дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане CEO First NFT Agency Олексій Чусов

9 листопада в межах Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 видатні фахівці українського крипторинку стануть учасниками панельної дискусії на тему «Ринки NFT після хайпу». Спікери обговорять подальший розвиток індустрії після бурхливого підйому та популярності.

Одним з експертів, який візьме участь в обговоренні, стане засновник і генеральний директор First NFT Agency Олексій Чусов.

Олексій – DeFi- і NFT-ентузіаст, прихильник децентралізації.

Його компанія First NFT Agency займається постачанням повного спектра послуг і допомагає розвиватися бізнесам із різних сфер. Агентство створює та випускає на платформи NFT-проєкти. Пропонує рішення для підприємців, діячів мистецтва, знаменитостей, розробників ігор, рієлторських компаній, юридичних фірм та інших кінцевих користувачів NFT. Мета проєкту – створити агентство з оцифрування артоб’єктів і майнових прав.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та дізнайтеся, чи чекає на NFT-ринок ще більший зліт!

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції