«Не твої ключі – не твої монети» – фахівець із кіберзахисту Юрій Мелащенко в Smile Blockchain Podcast про те, як не втратити свої активи

«Не твої ключі – не твої монети» – фахівець із кіберзахисту Юрій Мелащенко в Smile Blockchain Podcast про те, як не втратити свої активи

Як не стати жертвою кіберзлочинців? Яких простих правил варто дотримуватися, щоб захистити свої криптоактиви? Чи варто довіряти децентралізованим біржам? Про це та багато іншого в новому випуску Smile Blockchain Podcast розповів СЕО Security Services Group Юрій Мелащенко!

Ведучим подкасту традиційно став досвідчений інтерв’юер Євген Романенко.

У новому епізоді фахівці поговорили про головні помилки, які робить чимало криптоентузіастів, обговорили важливість критичного мислення для гарантування кібербезпеки та розібралися в тому, як працювати з кастодіальним сховищем.

Також Юрій дав три основні рекомендації, які допоможуть захистити цифрову валюту. Хочете дізнатися їх? Швидше вмикайте випуск!

28 квітня Юрій виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та докладніше розповість про принципи кібербезпеки. Тема його доповіді: «Кібербезпека в криптосередовищі: захист і зберігання цифрових активів».


Реєструйтеся на сайті просто зараз, щоб забронювати місце в спільноті успішних криптобізнесменів і блокчейн-фахівців!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

 

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції