Не пропустіть! З нагоди Дня науки даруємо 30-відсоткову знижку на квитки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Не пропустіть! З нагоди Дня науки даруємо 30-відсоткову знижку на квитки Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Спікером Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 стане CBDO в 482.solutions Леонід Хацкевич, який є співавтором дослідження з наукового визначення блокчейну. Робота була опублікована в журналі European scientific journal of Economic and Financial innovation та була високо оцінена Мінцифри. В умовах крипторинку, який активно розвивається, наукова діяльність із вивчення блокчейну має велике значення для розвитку технології як в Україні, так і в усьому світі.

Щоб підкреслити важливість досліджень у сфері блокчейну, ми запускаємо акцію, яка присвячена Дню науки. З 13 до 19 травня вартість квитків Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 категорії «Бізнес» буде знижена на 30%.

Ціна в період акції: 3500 грн.

Ціна з 20 травня: 5000 грн.

Спеціальна пропозиція діє тільки сім днів. Встигніть купити квиток із максимальною вигодою, щоб приєднатися до обговорення трендів крипторинку та можливостей блокчейну!

Чого очікувати від конференції?

25 травня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 виступлять представники Верховної Ради та Мінцифри, компаній Juscutum, ДТЕК, «Українського інвестиційного холдингу», Security Services Group та ін.

Спікери представлять аналітику курсу криптовалют, розглянуть інструменти для управління криптоактивами, розкажуть про переваги стейблкоїнів, стратегії криптотрейдингу та перспективи NFT. На панельній дискусії обговорять тонкощі запуску українського ринку цифрових активів і розберуть, які можливості завдяки цьому відкриваються.

А в демозоні івенту ви зможете ознайомитися із сервісами для майнінгу, послугами з отримання громадянства через інвестиції та іншими передовими рішеннями.


Не пропустіть шанс купити квиток на конференцію за вигідною ціною – приєднуйтеся вже зараз!

Купити квиток зі знижкою >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції