Наш сервіс копіювання угод дозволяє трейдерам заробляти більше – голова Investy Олексій Першин

Наш сервіс копіювання угод дозволяє трейдерам заробляти більше – голова Investy Олексій Першин

«Ми мали мету: розробити зручний для користувачів і прозорий для всіх сторін сервіс», – розповідає Олексій Першин, генеральний директор Investy – інвестиційної мережі нового покоління.

Investy – платформа, яка об’єднує інвесторів і трейдерів крипторинку усього світу. Компанія представить власні рішення в демозоні на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 19 вересня. В інтерв'ю для заходу Олексій розповів історію створення платформи, обговорив сервіси, які вона пропонує та поділився планами Investy .

Інтерв'юер: Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv (BCK).

Експонент: Олексій Першин, генеральний директор Investy (ОП).

BCK: Що стало головним драйвером створення торгової соціальної мережі?

ОП: Коли ми починали торгувати криптовалютами і писали власних торгових роботів, результати були неабиякими, – тож знайомі стали пропонувати кошти в управління.

Багато хто мав бажання передавати кошти в управління професіоналам, але їх стримував страх бути ошуканими, оскільки правил регулювання на той момент ще не було.

Вже тоді спостерігався недолік якісних послуг у криптосередовищі, і ми вирішили розробити зручний для користувачів і прозорий для всіх сервіс. Мета – допомогти професійним трейдерам збільшити дохід на успішній торгівлі, а інвесторам – не турбуватися через те, що криптоторговці їх обдурять.

BCK: Яких результатів вже досягли з часу заснування платформи?

АП: Зараз продукт працює, і ми постійно його вдосконалюємо: кінцевий проект приблизно через 1,5 місяці. Зараз ми інтегровані з Bittrex, Binance і Poloniex – потім будемо активно поповнювати кількість доступних бірж. Разом у системі працює понад 12000 користувачів.

BCK: Які переваги криптоторгівлі через API-ключі стосовно стандартного трейдингу криптовалют?

АП: Криптоторгівля через API-ключі надає більше можливостей. API дозволяє торгувати на біржі за допомогою сторонніх інструментів, як наш.

У свою чергу, середньостатистичному трейдеру ми надаємо додаткові інструменти для торгівлі, які відсутні на біржах. Також це можливість працювати з безліччю біржових акаунтів на різних майданчиках з «одного вікна» і з єдиним інтерфейсом. Все це дозволяє трейдеру істотно економити час і заробляти більше.

BCK: Як працює сервіс копіювання угод і яким чином інвестори отримують прибуток завдяки йому?

АП: Депозит інвестора, який копіює трейдера, завжди на його біржовому акаунті, а всі прибутки і збитки залишаються у нього. Публічний трейдер також тримає власний депозит на криптобіржі.

Трейдер публікує власний біржовий акаунт на маркетплейсі, де інвестор має можливість проаналізувати показник прибутковості та інші важливі статистичні дані, а також вивчити позиції, закриті трейдером.

Після цього він «фоловить» цього трейдера, і завдяки прив'язці акаунтів бірж через API до Investy, всі позиції трейдера автоматично виконуються на біржових акаунтах інвесторів, які копіюють його у пропорціях відносно їхніх депозитів.

BCK: Які переваги цього сервісу?

АП: По-перше, пропонує розширені торгові функції, які допомагають трейдерам заробляти більше. По-друге, він дає можливість управляти всіма біржовими акаунтами з одного місця. Крім того, з'являється прозора і безпечна можливість копіювати угоди успішних трейдерів. Також торговці збільшують свій дохід завдяки залученню передплатників через success fee.

BCK: Розкажіть про послугу TradeBattle. Як довго тривають «битви», як брати в них участь і хто перемагає?

АП: TradeBattle – це покер для криптотрейдерів. Трейдери скидають певний вхідний депозит до загального пулу, прикріплюють власні портфелі або біржові акаунти для участі в батлі – за визначеним часом битва розпочинається.

Вона триває від 1 дня до будь-якого періоду часу – зазвичай це 2–7 днів. Протягом цього періоду трейдери ребалансують власний портфель і підбивають підсумки. Торговці, які показали велику прибутковість, отримують 50%, 25% і 12, 5% загального пулу відповідно до місць.

BCK: Які функції плануєте додати на платформу і на які зміни в роботі Investy варто очікувати?

АП: У планах – розширити торгові можливості для трейдерів і впровадити різноманітні соціальні складові. Зараз ми доопрацьовуємо новий дизайн інтерфейсу і скоро продемонструємо його користувачам.

Дізнайтеся більше про рішення торгової соціальної мережі на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv!

Реєстрація >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції