На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 старший амбасадор Bybit Сергій Мариничев стане учасником дискусії про трейдинг на криптобіржах

На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 старший амбасадор Bybit Сергій Мариничев стане учасником дискусії про трейдинг на криптобіржах

Цікавість до криптовалюти безперервно зростає. З’являється велика кількість криптобірж, від якої можуть розгубитися навіть досвідчені трейдери. Як же уникнути збитків і вигідно укладати угоди?

9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 ці та інші питання обговорять у межах панельної дискусії на тему «Трейдинг на криптобіржах: що нового».

Представляємо її учасника Сергія Мариничева – старшого амбасадора та ком’юніті-менеджера в регіонах UA, KZ, BY однієї з криптовалютних бірж, що розвиваються найшвидше, – Bybit. Платформа створена в березні 2018 року та зараз налічує понад 3 млн зареєстрованих користувачів.

Сергій – автор чотирьох курсів Bybit Education для криптанів. Веде рубрику #криптокава на YouTube-каналі, яка налічує понад 60 випусків.

Окрім цього, він депутат районної ради в Кривому Розі та член низки громадських організацій. Дотримується ліберальних ідей і переконаний у силі локальних ком’юніті.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021. Тільки тут видатні представники індустрії поділяться своїм досвідом і розкажуть, як не тільки торгувати криптою, а й реально заробляти. Реєстрація на івент відкрита!

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції