На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 з темою про стейблкоїни виступить Head of Product KUNA Exchange Сергій Калінін

На Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 з темою про стейблкоїни виступить Head of Product KUNA Exchange Сергій Калінін

У чому особливості роботи зі стейблкоїнами? Які можливості вони відкривають для розвитку бізнесу? Які підходи можна використовувати для створення стабільних засобів платежу? Про це 25 березня на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість Head of Product KUNA Exchange Сергій Калінін.

Сергій – досвідчений управлінець цифрових і fintech-проєктів. Обіймає посаду керівника продукту на біржі KUNA Exchange, де відбувається купівля/продаж криптовалюти.

Входить до Українського товариства фінансових аналітиків. Курує, розвиває та оптимізує різні IT-проєкти: блокчейн-розробки, децентралізовані платформи та криптододатки. Працював у компаніях Dfinance, LegalBlockBit, GrowthUP та інших.

Експерт виступить з інформативною доповіддю на тему «Стейблкоїни: різні підходи до формування стабільних засобів платежу та нові можливості для цифрового бізнесу».

Про KUNA.IO

KUNA Exchange – криптовалютна біржа, яка націлена на обслуговування приватних осіб і малого бізнесу. З-поміж основних переваг майданчика: зручність, прозорість і простота використання.

Біржа допомагає розвивати малий і середній бізнес через створення проєктів для краудфандингу та краудсейлу, а також залучення інвесторів з усього світу. Обслуговує понад 100 тисяч користувачів.

З-поміж продуктів компанії:

  • Kuna Code – унікальний інструмент обміну коштів між користувачами біржі.

  • Telegram-бот – бот, через який продаються Kuna-коди.

  • Kuna Money – купівля без реєстрації за допомогою банківської картки.

  • Токен KUN – внутрішньобіржовий токен для оплати преміумакаунтів і зниження комісії.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб поставити запитання професіоналу, зав’язати корисні знайомства та побачити нові горизонти розвитку цифрового бізнесу!

Програма заходу >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції