Міністр юстиціі України Павло Петренко відкриє Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Міністр юстиціі України Павло Петренко відкриє Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Мін'юст України – серед світових лідерів з інтеграції інноваційної технології блокчейн. У квітні 2017 року міністерство повідомило про амбітні плани стосовно переведення на неї базових державних реєстрів країни.

Протягом 2017-го блокчейн був інтегрований у «СЕТАМ» – перший у світі державний аукціон з продажу заарештованих активів.

У січні 2018-го Міністерство юстиції України виступило з ініціативою щодо прийняття законів для регулювання цифрових активів.

 

Про подальші плани з впровадження проривної технології блокчейн Павло Петренко розповість в рамках теми свого виступу: «Технологія Blockchain у сервісах Мін'юсту».

 

Павло Петренко займався практикою адвокатської діяльності та обіймав керівні посади в одному з найбільших банків України – «Ощадбанку». У 2012-у він став народним депутатом України, а у 2014 році обійняв посаду міністра юстиції, зберігши її при наступних змінах уряду.

Крім Павла Петренка, участь у конференції підтвердив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він виступить з доповіддю про пілотні проекти з впровадження блокчейну у сферу транспорту та зв'язку України.

 

Зареєструйтесь на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції