Міністр Юстиції України виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Міністр Юстиції України виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv об'єднує представників бізнесу і влади. Цього року спеціальним гостем заходу стане міністр юстиції України Павло Петренко, який виступить з промовою щодо застосування блокчейну в проектах Мін'юсту.

Павло Петренко має звання «Заслужений юрист України». Обіймав керівні посади у ВАТ «Ощадбанк» (державний ощадний банк); здійснював приватну адвокатську практику, керував юридичною компанією. Із 2010 року – депутат Київської обласної ради; з 2012 – народний депутат. За час роботи в парламенті став автором і співавтором понад 60 законопроектів, третину з яких було прийнято Верховною Радою. У 2014 році став міністром юстиції.

Експерт сфери фінансів і юриспруденції, Павло Петренко розповість про те, як блокчейн застосовується в державних проектах Міністерства юстиції України. Тему децентралізованих технологій в держуправлінні на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv розкриють також Віктор Вишньов (генеральний директор ДП «СЕТАМ», OpenMarket) і Вахтанг Бохашвілі (голова адміністративного провадження в юридичному відділі Національного агентства публічного реєстру Грузії).


Зареєструватися ►►►

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції