Міжнародна біржа криптовалютних деривативів Bybit – спонсор майнінгу Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Міжнародна біржа криптовалютних деривативів Bybit – спонсор майнінгу Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Шукаєте надійний і безпечний майданчик для торгівлі BTC і криптодеривативами? Зверніть увагу на спонсора майнінгу Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – міжнародну біржу криптовалютних деривативів Bybit.

Bybit – прогресивний та інноваційний майданчик для торгівлі криптовалютними деривативами, що працює на ринку з 2018 року. Зараз на біржі зареєстровано вже понад 2 млн користувачів.

Високотехнологічна платформа Bybit – лідер за швидкістю виконання контрактів. Деривативна лінійка біржі містить інверсні безстрокові контракти BTCUSD, ETHUSD, XRPUSD, EOSUSD, лінійні – BTCUSDT, ETHUSDT, BCHLINK, LINKUSDT, LTCUSDT, XTZUSDT, ADAUSDT, DOTUSDT, UNIUSDT, SUSHIUSDT, XEMUSDT, XRPUSDT, AAVEUSDT, а також інверсні ф’ючерси (квартальні BTCUSD).

Трейдерам, які торгують за допомогою біржі, доступні професійні інструменти для управління ризиками.

З-поміж головних переваг Bybit:

  • Технологічність і функціональність. Обслуговування та оновлення системи відбувається в режимі реального часу, без затримок і збоїв.

  • Розумна торгова система. Користувачі біржі можуть встановлювати ТП/СЛ. Також їм доступні функції стратегічних сповіщень і коригування ордерів в одне натискання.

  • Високі стандарти безпеки. Усі активи зберігаються в холодному гаманці з декількома підписами. Процес зняття коштів захищений функцією офлайн-підписів.

  • Висока швидкість роботи ядра відомості ордерів – 100 000 транзакцій на секунду.

  • Потужний API. Трейдерам доступний високочастотний трейдинг (HFT) з даними про ринок, які постійно надходять, і прозорою звітністю з API.

  • Зрозумілий та інноваційний інтерфейс.

  • Російськомовна служба підтримки. Сапорт-фахівці працюють у режимі 24/7 і завжди готові надати необхідну допомогу в живому чаті.

Bybit пропонує трейдерам найкращий в індустрії, швидкий, надійний і прозорий торговий досвід.


Приєднуйтесь 25 травня до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб оцінити всі переваги біржі!

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції