Курс BTC падає, а Ethereum входить до другої фази розвитку – топ криптоподій тижня

Курс BTC падає, а Ethereum входить до другої фази розвитку – топ криптоподій тижня

У найближчі 10 років розрахунок криптовалютою в магазині стане звичайною справою, заявили британські дослідники. Тим часом співзасновник Google розповів, яку криптовалюту майнить. Про ці та інші гарячі новини криптоіндустрії – в дайджесті тижня від Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Розробник Bitcoin Core записав випадки нападів на власників криптовалют

Джеймсон Лопп створив базу даних, до якої вніс випадки реального насильства над власниками криптовалют. До неї увійшли інциденти за участю криміналітету і навіть правоохоронних органів.

Вимагання, крадіжки з криптобанкоматів і викрадення техніки для майнінгу – ось чим наповнена база. До неї також потрапили і резонансний обшук житла засновника ForkLog Анатолія Каплана в Одесі представниками СБУ, і викрадення в Києві головного аналітика криптовалютної біржі EXMO Павла Лернера.

Взагалі список містить 28 випадків, які почалися з 2014 року. За словами Джеймсона Лоппа, 10 з них сталися за останні півроку. Безпосередньо розробник Bitcoin Core теж став жертвою: у 2017 році його будинок атакував спецназ США, причина – анонімний неправдивий виклик.

Співзасновник Google займається видобутком криптовалюти Ethereum

На Blockchain Summit в Марокко один із засновників компанії Google, Сергій Брін, заявив, що майнить Ethereum.

Він звернув увагу на неабиякий потенціал технологій розподіленого реєстру, які тривалий час були нішевими ідеями. Брін додав, що вкрай необхідно розвивати криптографічні технології. Особливо йому імпонує реалізація доказів з нульовим розголошенням у мережі Zcash.

Протягом 10 років криптовалюти стануть повноцінним платіжним засобом – британські вчені

Згідно з дослідженнями соціальної інвестиційної платформи eToro і фахівців лондонського Імперського коледжу, в найближчі роки криптовалюта стане найпопулярнішим засобом оплати.

Дослідники представили результати у доповіді «Криптовалюти: подолання бар'єрів задля довіри і прийняття». У ній говориться, що криптогроші стануть загальноприйнятим платіжним засобом, за умови виконання функції обміну, накопичення, заощадження та розрахункової одиниці.

Накопичувальну роль криптовалюта виконує вже зараз, але інші функції поки що вимагають доопрацювання. Зокрема, необхідно вирішити питання масштабованості та вдосконалити призначений для користувача інтерфейс.

Курс біткойна знизився на $6500

Цього тижня курс найпопулярнішої у світі криптовалюти катастрофічно впав. Ще вночі 10 липня його вартість становила $6800, а зранку почала повільно знижуватися.

Наприкінці дня один біткойн дорівнював $6400, втративши в цілому 6% своєї вартості. Аналітики з CoinDesk вважають, що перша у світі криптовалюта впаде до $6000, але на даний момент на ринку немає істотних змін.

Раніше багато експертів зазначали, що для зміцнення позицій біткойна, потрібно подолати позначку $7000.

Засновник Ethereum анонсував другу фазу розвитку криптовалюти

Джозеф Любін офіційно заявив, що перша стадія розвитку Ethereum закінчилася. Також він пообіцяв, що цього року екосистема увійде до другої фази, що розширить можливості використання блокчейна.

Зараз Ethereum може стати основою для платформ другого рівня і проведення на них транзакцій. Один з прикладів – Plasma, створена для масштабування Ethereum.

Джозеф Любін також зазначив, що технологія блокчейн потребує правового регулювання. На його думку, нормативні правила прискорять розвиток криптовалютного ринку. Про це співзасновник Ethereum розповів на конференції Rise в Гонконзі.

Маєте бажання бути в центрі криптовалютних подій? Станьте частиною однієї з них! Зареєструватися на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції