Як впроваджувати блокчейн в економіку: на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість засновник PM Partners Максим Прохоров

Як впроваджувати блокчейн в економіку: на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість засновник PM Partners Максим Прохоров

Блокчейн став не тільки технологією для децентралізованого підтвердження криптотранзакцій. Його вже використовують у багатьох галузях, зокрема реальній економіці.

Докладніше про цю сферу застосування блокчейну 9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 розповість засновник і керівний партнер групи компаній PM Partners Максим Прохоров.

Спікер розкриє тему оцифрування товарів і майбутнього цифрової економіки. Він розповість про токенізацію та смартконтракти як способи прискорення торгівлі та розрахунків, а також про цифрову мікроекономіку підприємств як інструмент збільшення прибутковості бізнесу.

Основні напрями роботи Максима – впровадження та інтеграція складних ERP-систем, розроблення індивідуального софту, токенізація бізнесу, консалтинг і реінжиніринг підприємств.

Його група компаній PM Partners пропонує індивідуальні рішення для бізнесу. Вона надає послуги в таких напрямах: IT-консалтинг і девелопмент – розроблення, тестування, впровадження та підтримка комп’ютерних програм. Окрім цього, PM Partners займається створенням блокчейн-додатків для бізнесу та інтеграцією наявних рішень.

Максим – член Союзу автоматизаторів бізнесу України. Він активно просуває погляди конвертації ідей у висококласні продукти для світового ринку.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – дізнайтеся про застосування технології блокчейн в економіці та бізнесі.

Придбати квиток >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції