Як Україна впроваджує блокчейн? Відповість голова Держагентства з питань електронного урядування Олександр Риженко

Як Україна впроваджує блокчейн? Відповість голова Держагентства з питань електронного урядування Олександр Риженко

Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко візьме участь у Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

 

Відповідно до звіту The Networked Hotbeds of Blockchain, який визначає ключові хаби щодо розвитку технології, Україна увійшла до списку 14 країн-лідерів з інтеграції блокчейну.

Олександр детальніше розповість про те, як впроваджується блокчейн в Україні та яка роль технології у реформі eGovernment.

 

Також спікер виступить з доповіддю в рамках панельної дискусії на тему: «Можливість ініціації регуляторної "пісочниці" для блокчейн-проектів в Україні як шанс залучення додаткових інвестицій і посилення технологічного потенціалу країни».

 

Олександр Риженко очолює Держагентство з 2014 року. Раніше був начальником управління інформаційних технологій та електронного урядування Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, керував відділом департаменту ІТ при Вінницькій міській раді.

Агентство з питань електронного урядування займається впровадженням eGovernment в держуправління. Серед пріоритетних завдань інституції – запровадження електронних послуг, електронної демократії, відкритих даних, електронної ідентифікації та інформаційних систем підтримки урядування.

 

Зареєструватися на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції