Як убезпечити себе від шахраїв на криптобіржах – розповість співзасновник Hacken на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Як убезпечити себе від шахраїв на криптобіржах – розповість співзасновник Hacken на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Як переконатися, що криптовалютна біржа грає з вами, а не проти вас? Про це розповість спікер Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv – співзасновник платформи Hacken Дмитро Будорін.

Спікер має досвід роботи у сфері кібербезпеки: з 2015 по 2017 рік він був топ-менеджером одного з підприємств оборонної промисловості України, займався втіленням масштабної оборонної реформи 2014 року. Зараз Дмитро працює над просуванням криптовалюти для «білих» хакерів у рамках діяльності Hacken.

Протягом восьми років Дмитро працював у компанії Deloitte. Він виграв конкурс «Делойт Аудит СНД», провівши аудит рішення SAP Big Data, яке досить широко використовується в СНД.

Під час своєї доповіді «Як правильно обрати криптовалютну біржу і уникнути шахраїв» Дмитро пояснить, як відрізнити реальні торгові платформи від шахрайських.

Щоб послухати Дмитра Будоріна й інших експертів сфери криптовалют – реєструйтеся на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv, яка відбудеться 19 вересня у столиці України.

Придбати квиток >>>

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції