Відомі ТОП-5 інвесторів блокчейн-проектів. Серед них – Google Inc. і Goldman Sachs

Відомі ТОП-5 інвесторів блокчейн-проектів. Серед них – Google Inc. і Goldman Sachs

Компанія Google Inc. і великі фінансові конгломерати Citi, Goldman Sachs увійшли до списку інвесторів, які активно фінансують блокчейн-проекти. Про це пише Bloomberg, посилаючись на звіт аналітичної компанії CB Insights.

За даними дослідників, за неповний 2017 рік венчурний капітал, вкладений у блокчейн-проекти, склав $ 4,12 млрд, а ICO залучило ще $ 2,9 млрд.

П'ятірка інвесторів розподілилася у списку так:

  1. Японський фінансовий холдинг SBI Holding Inc.
  2. Google Inc.
  3. Онлайн-рітейлер Overstock.com Inc.
  4. Міжнародний фінансовий конгломерат Citigroup Inc.
  5. Інвестиційний банк Goldman Sachs.

Аналітики CB Insights у своєму звіті стверджують, що технологію блокчейн особливо підтримують великі корпорації фінансового сектора, оскільки її використання спрощує роботу з грошовими операціями.

Жорсткість регулювання зарубіжних інвестицій у Китаї і Південній Кореї не позначилася на темпах первинного продажу токенів. Згідно з відомостями CB Insights, капітал, залучений за допомогою ICO, у II кварталі 2017 року збільшився і перевищив фінансування венчурних інвесторів. Ця тенденція продовжиться також у наступному кварталі.

Як повідомляє Bloomberg, накопичення великих сум протягом нетривалого періоду підвищує небезпеку того, що кошти будуть просто витрачені даремно. Через відсутність економного підходу, блокчейн-компанії можуть зазнати фіаско. Тому інвестори повинні ретельно підходити до вибору блокчейн-проектів для фінансування, щоб розуміти, які з них зможуть утриматися з самого початку розвитку технології і окупитися у подальшому.

 

Підписуйтесь на новини Blockchain & Bitcoin Conference Kiev в Facebook !

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції