Глобальна соцмережа на основі блокчейну FRAGMA – генеральний спонсор Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Глобальна соцмережа на основі блокчейну FRAGMA – генеральний спонсор Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Віртуальний світ, у якому винагороджується публікація фото, відео чи текстових повідомлень, уже існує, і кожен може стати його частиною! Представляємо вам генерального спонсора Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 – соціальну мережу на блокчейні FRAGMA.

FRAGMA надає нові можливості монетизації для творців контенту, а також AR-рішення для рекламодавців.

Платформа прагне стати новим світовим лідером серед соціальних мереж та винагороджувати користувачів за зусилля та час, які вони вкладають у її розвиток.

Основна концепція FRAGMA – надання повної свободи дій. Модерація контенту здійснюється за допомогою децентралізованих рішень на базі DAO. Зручний NFT-маркетплейс дає змогу створювати унікальний криптографічний контент та закріплювати авторське право на нього. Власники таких NFT можуть не просто володіти токенами, а і продавати їх, передавати в оренду.

Весь бюджет від рекламних кампаній розподіляється між авторами фото, відео, текстів, аудіо. Рішення на основі AR-технологій дає змогу швидко й ефективно інтегрувати будь-який продукт в авторський контент, точно налаштовувати рекламну кампанію та відстежувати результати.

Можливості FRAGMA:

  • Керування NFT-контентом.

  • Створення приватних колекцій. Користувачі можуть створювати власні колекції та керувати доступом до них, наприклад, дозволяти безкоштовний перегляд.

  • Монетизація лайків і переглядів. Усі користувачі соцмережі отримують бонуси у вигляді токенів за лайки, перегляди та коментарі у своїх профілях.

  • Участь у фото- і відеоконкурсах та отримання за це призів і бонусів.

  • Використання AR-технологій для реклами.

  • Інтеграція реклами до лайв-стримів.

Соцмережа повністю захищена просунутою AI-антифрод-системою. Технологія блокчейн дає змогу відстежувати продаж/оренду NFT, смартконтракти, авторські права та верифікацію контенту, забезпечуючи прозорість і безпеку всіх дій на платформі.


Бажаєте особисто оцінити всі переваги FRAGMA? Приходьте 9 листопада на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб ще більше дізнатися про можливості соцмережі та познайомитись із її представниками!

Придбати квиток на захід >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції