Генеральний директор Kuna Семен Каплоушенко візьме участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Генеральний директор Kuna Семен Каплоушенко візьме участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Щоб заробити на торгівлі цифровою валютою та не втратити кошти, потрібно ретельно аналізувати фінансові ринки, вибудовувати грамотну стратегію.

Про те, що нового відбувається в трейдингу на криптобіржах, розкажуть 9 листопада на панельній дискусії, яка відбудеться в межах восьмої Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv. Активним учасником обговорення стане Семен Каплоушенко – генеральний директор першої публічної української криптобіржі Kuna.

Семен – співзасновник і член наглядової ради Асоціації «Блокчейн України». Раніше обіймав посаду директора з роботи з клієнтами в Kuna Bitcoin Agency.

Також він очолював службу технічної підтримки в компанії «Гігабітна Мережа Ланет». Загалом за його плечима понад п’ять років досвід роботи на ринку телекомунікацій.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб дізнатися, як вигідно торгувати криптовалютою у 2022 році. Дискусія буде цікава як новачкам, так і просунутим трейдерам.

Зареєструватися на захід >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції