Гендиректор Security Services Group Юрій Мелащенко: «Правило кібергігієни номер один – окремий комп’ютер для роботи з криптовалютами»

Гендиректор Security Services Group Юрій Мелащенко: «Правило кібергігієни номер один – окремий комп’ютер для роботи з криптовалютами»

З якими ризиками можна зіткнутися під час роботи в криптосередовищі? Які інструменти використовувати для захисту віртуальних активів? Як можна популяризувати кібергігієну?

На актуальні запитання про забезпечення кібербезпеки в інтерв’ю для Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 відповів Юрій Мелащенкогенеральний директор Security Services Group.

Юрій – радник секретаря РНБО та глави Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на громадських засадах. Експерт освітнього серіалу про кібербезпеку, який виходить на платформі «Дія».

У межах інтерв’ю фахівець назвав основні ризики під час роботи з криптовалютою та поділився ефективними методами запобігання їм. Також Юрій розкрив тему пропаганди кібергігієни та розповів про власні способи поширення знань про кібербезпеку.

Дивіться відео, щоб дізнатися ключові способи захисту від кібератак!

28 квітня Юрій виступить на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, де розкриє тему «Кібербезпека в криптосередовищі: захист і зберігання цифрових активів». Експерт обіцяє розглянути основні вектори атак на криптотрейдерів і дати рекомендації щодо захисту криптозаощаджень.


Приєднуйтеся до заходу, щоб розібратися у всіх нюансах кібергігієни та способах її забезпечення!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції