Футбольний клуб за криптовалюту і переказ крипти через email: тижневий дайджест криптоновин

Футбольний клуб за криптовалюту і переказ крипти через email: тижневий дайджест криптоновин

Італійський футбольний клуб продав чверть акцій за криптовалюту, найстарша страхова компанія застрахувала криптофонд, а Samsung створює блокчейн-рішення для банків. Про ці та інші новини тижня зі світу блокчейн – у дайджесті.

Переказ крипти через email

Розробники з України розробили проект Ethnamed з вбудованим криптогаманцем для Google Chrome і протоколом для модифікації електронної пошти в hex-адреси.

Проект запустили в основній мережі Ethereum, але зараз він проходить бета-тест. Як стверджують розробники, їхня головна мета – зробити таке платіжне рішення, яке дозволило б відправляти кошти людині, знаючи лише її електронну пошту або нікнейм.

Ethnamed дозволяє прив'язати гаманець з довгою адресою до електронної пошти або нікнейму. Крім того, проект використовує підхід, подібний до Metamask: він збирає відкритий репозиторій з кодом, який потрібен для роботи з різними криптовалютами, потім автоматично складає інвойси, інтегруючи веб-сторінки з web3t.

Автори Ethnamed планують додати інтеграцію з біржами, атомарні свопи для низки криптовалют і розробити десктопну версію.

Блокчейн-рішення для банків від Samsung

Компанія Samsung SDS у співпраці з Корейською федерацією банків створила блокчейн-сервіс BankSign для банківської сфери, який має на меті убезпечити обмін даними.

BankSign, зокрема, захистить комунікаційні канали банків, під’єднавши їх до єдиної мережі з обміну даними. Переваги отримають і клієнти банку: якщо вони виявлять бажання зробити переказ коштів через якийсь мобільний додаток, то їхня верифікація буде проходити лише через банківський ідентифікатор – через пароль, відбиток пальця або графічний ключ.

Криптофонд і найстарша страхова компанія

Компанія Kingdom Trust, яка управляє портфелем криптоактивів, застрахувала резервний фонд в найстаршій страховій компанії світу Lloyd's of London.

Резервний фонд застрахований від розкрадання і втрати в результаті стихійних лих. Голова Kingdom Trust Метт Дженнінгс вважає, що такий крок здатний залучити до компанії інституційних інвесторів, оскільки ті матимуть спокій за належне виконання зобов'язань.

Сьогодні Kingdom Trust управляє портфелем криптоактивів на загальну суму $12 млрд. Представники компанії Lloyd's of London відмовилися коментувати ситуацію.

Google Play і заборона на криптододатки

Незважаючи на те, що Google заборонила поширювати додатки, які хоча б якось пов'язані з криптовалютою, в Google Play досі можна знайти такі.

Справа у не зовсім точних формулюваннях Умов обслуговування. Раніше в них йшлося про те, що Google не дозволяє додаткам використовувати криптовалюту на пристроях власників. Але місяць тому компанія підтвердила, що додатки, які керують криптовалютами дистанційно, – не заборонені.

Такою прогалиною скористалися додатки для майнінгу. Вони до сьогодні є в Google Play. Деякі з них (як, наприклад, MinerGate) просто оновили політику: зараз замість майнінгу вони займаються «моніторингом і управлінням».

Футбольний клуб за криптовалюту

Італійський футбольний клуб «Ріміні» продав 25% акцій блокчейн-компанії Quantocoin, але не за фіат, а за власний токен компанії – QTCt.

Партнер Quantocoin Пабло Дана повідомив, що подібний крок спонукає криптовалютних інвесторів звернути увагу на індустрію спорту. За його словами, компанія має намір позбавити світовий футбол корупції і прихованих фінансових махінацій.

Quantocoin – блокчейн-проект для покупки і продажу товарів і послуг, обміну валюти, проведення міжнародних переказів, позик та інших операцій.

Більше новин зі світу криптовалют і блокчейну – на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції