Форк сайту про біткойни і суд Telegram: головні події дня блокчейн-сфери за тиждень

Форк сайту про біткойни і суд Telegram: головні події дня блокчейн-сфери за тиждень

Сайт Bitcoin.org матиме «форк», Ethereum спрощує адреси гаманців, а засновник криптобіржі KUNA опинився в «чорному» списку. Про ці та інші події криптоіндустріі за тиждень – в нашому дайджесті.

Спрощені адреси для гаманців Ethereum

Ethereum Name Service, який дозволяє користувачам Ethereum замінювати довгі адреси гаманців на більш зручні до читання, заявив про співпрацю з Minds + Machines Group. Завдяки цьому користувачі матимуть можливість зареєструвати і прив'язати гаманці до домена вищого рівня .luxe.

Отже, замість адреси на зразок «[email protected]/g8wdfhi37», гаманцю можна буде привласнити більш зручну назву на кшталт «johnsmith.luxe».

Передбачається, що нововведення спростить доступ користувачів до придбання цифрових активів, використання смарт-контрактів і децентралізованих додатків.

«Форк» біткойн-сайту

Біткойн-ентузіасти відкрили сайт-форк відомого порталу Bitcoin.org. Всі, хто бажає, мають можливість приєднатися до нового сайту про біткойн під назвою btcinformation.org.

Як стверджують автори нового сайту, подібні кроки були зроблені через те, що портал Bitcoin.org перестав бути нейтральним. За їх словами, його автори іноді приймали в односторонньому порядку управлінські рішення, які не підтримувало співтовариство порталу.

Новий сайт стане нейтральним інформаційним ресурсом, який повною мірою присвячений біткойну і його використанню. Він буде подібний до Bitcoin.org, але не матиме реклами, розділу «пожертвування», розділу Bitcoin Core, сторінки «Події», а також частини Java-скриптів, Cookies і трекера Google Analytics.

Засновник криптобіржі в «чорному» списку

Засновник криптобіржі Михайло Чобанян повідомив, що українські банківські організації «Альфа-банк», «ПУМБ» і «Креді Агріколь» відмовили йому в обслуговуванні.

За словами Михайла, він спробував перевести гроші на власну карту «Альфа-банку», але не зміг, бо йому було відмовлено. У відділенні Михайло отримав повідомлення, що його внесено до якогось «чорного» списку, тому обслуговування рахунку припиняється. Пізніше та ж ситуація сталася і з банком «Креді Агріколь».

Як повідомляє Михайло Чобанян, він з'ясував, що проти нього було порушено кримінальну справу за запитом банку «ПУМБ». Але ж, за його словами, його не запрошували на допити або судові засідання.

Долар – справжній скам

Експерт галузі фінансів і автор книги про гроші «Rich Dad, Poor Dad», Роберт Кіосакі, заявив, що в майбутньому фіатні гроші будуть витіснені криптовалютами і дорогоцінними металами.

Він вважає, що у світі існує лише три типи грошей: гроші людей, гроші держави і гроші Бога. До останніх він відніс золото і срібло, до державних – фіат, а гроші людей, на його думку, – це криптовалюта.

Роберт Кіосакі вважає, що дорогоцінні метали і криптовалюта – це тостер, а долари США – підсмажений хліб, який цей тостер повинен виштовхнути назовні.

«Я вважаю, що справжній скам – це долари. Думаю, ми спостерігаємо захід цієї валюти», – ділиться думкою Роберт Кіосакі.

Встати, суд іде!

28 серпня Відомство з інтелектуальної власності Євросоюзу запланувало розгляд позову від Telegram Messenger Inc до компанії Lantah LLC. Предметом спору стала реєстрація товарного знака GRAM.

Заявку на реєстрацію GRAM компанія Telegram Messenger Inc подала ще у квітні цього року. Але у червні точно таку ж заявку подав стартап Lantah LLC – як вони заявили, використовували цей товарний знак ще до того, як дізналися про плани Telegram.

Як вважають представники Telegram, Lantah просто має бажання заробити на продажах токенів зі схожим написом.

Слідкуйте за актуальними новинами криптоіндустріі на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції