Експерти з Kuna, Bybit та EXMO візьмуть участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Експерти з Kuna, Bybit та EXMO візьмуть участь у дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021

Заробити на цифровій валюті можна за допомогою майнінгу та трейдингу – це два найвідоміші способи. Якщо перший варіант вимагає значних вкладень, то другий передбачає лише реєстрацію на біржі та гру на курсі.

Які тренди в торгівлі криптою на біржах були популярними у 2021 році? Що чекає на ринок у найближчому майбутньому? Чи перевірятимуть джерела коштів користувачів бірж? Ці та інші питання розкриють 9 листопада в межах дискусії на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021.

Спікери порушать тему «Трейдинг на криптобіржах: що нового».

Представляємо вашій увазі учасників обговорення:

  • Семен Каплоушенко – один із творців некомерційної організації «Блокчейн-асоціація України», генеральний директор Kuna. Криптобіржа входить до тридцятки найкращих українських стартапів за версією Forbes. Зараз вона обслуговує понад 300 тисяч користувачів.

  • Сергій Мариничев – старший амбасадор і ком’юніті-менеджер Bybit, однієї з криптобірж, що розвиваються найбільш динамічно. Платформа заснована у 2018 році, її послугами користується приблизно 3 млн трейдерів.

  • Сергій Жданов – директор універсальної криптовалютної платформи EXMO. Понад сім років вона успішно працює на ринку, постійно збільшуючи свій функціонал.

Модератором дискусії стане Ігор Порох – незалежний аналітик, член всеукраїнської бізнес-спільноти Board.


Приєднуйтесь до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та дізнайтеся, як правильно торгувати на криптобіржах, щоб отримувати високий прибуток.

Програма та реєстрація>>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції