Експерт з розробки ПЗ Сергій Васильчук розгляне криптовалюти як альтернативу традиційному банкінгу

Експерт з розробки ПЗ Сергій Васильчук розгляне криптовалюти як альтернативу традиційному банкінгу

Як працюють криптовалюти в якості альтернативи банківським платіжним системам? Про це на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv розповість Сергій Васильчук, розробник ПЗ і радник у сфері криптовалют і блокчейну.

 

Більше половини жителів Землі не можуть користуватися традиційними банківськими послугами. При цьому транзакції у криптовалюті доступні скрізь, де є Інтернет – тому їх популярність для фінансових операцій зростає. Тому, як криптовалюти замінюють банківські рахунки і перекази, присвячена доповідь Сергія Васильчука, експерта сфери фінансових технологій і платіжних систем.

Спікер отримав освіту інженера у Київському політехнічному інституті. Він кілька років пропрацював у сфері програмного забезпечення; до кола його інтересів входили фінансові та децентралізовані технології. Пізніше він очолював групи з розробки рішень на блокчейні та був засновником фінтех-компанії.

Сергій Васильчук був радником з розробки ПЗ у таких великих організацій, як SmartBank і Alliance Bank. Його досвід створення інструментів для електронних платежів становить понад 10 років. За його словами, саме цей досвід привів його до розуміння: блокчейн несе неминучі зміни існуючій банківській системи і фінансовій сфері в цілому.

 

Зареєструватися на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції