Дискусія про особливості запуску та розвитку українського ринку віртуальних активів: в обговоренні візьмуть участь експерти з Мінцифри, Верховної Ради, Juscutum і 482.solutions

Дискусія про особливості запуску та розвитку українського ринку віртуальних активів: в обговоренні візьмуть участь експерти з Мінцифри, Верховної Ради, Juscutum і 482.solutions

У грудні минулого року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про віртуальні активи», який став знаковим кроком до правового регулювання криптовалюти. Які суперечності наявні в законопроєкті? У який спосіб силові органи можуть перешкодити розвитку криптосфери? І з якою критикою від учасників індустрії зіткнулося Міністерство цифрової трансформації?

Ці та інші питання на панельній дискусії в межах Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 обговорять чотири експерти з багаторічним досвідом роботи у сфері криптовалюти: Олександр Борняков, Артем Афян, Олексій Жмеренецький і Леонід Хацкевич. Захід відбудеться 25 травня.

Тема дискусії: «Запуск ринку віртуальних активів в Україні».

З-поміж питань, які піднімуть спікери:

  • роль експертної групи Мінцифри в створенні ринку віртуальних активів та оцінювання ефективності її роботи фахівцями з державних органів і представниками галузі;

  • розбіжності в інтересах регулятора й учасників ринку, способи їхнього вирішення;

  • ринок віртуальних активів і проєкт діджиталізації України «Дія»: конфлікти та співробітництво;

  • нові можливості для бізнесу та звичайних українців завдяки запуску крипторинку;

  • інтерес силових органів у створенні ринку віртуальних активів і те, як вони можуть перешкодити його розвитку;

  • прогнози щодо розвитку індустрії на 2021 рік.

Учасниками панельної дискусії стануть експерти з державних структур і приватних компаній:

  • Олександр Борняков – заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT;

  • Артем Афян – адвокат із багаторічним досвідом, керівний партнер адвокатського об’єднання Juscutum;

  • Олексій Жмеренецький – народний депутат, глава міжфракційного депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine;

  • Леонід Хацкевич – член ради в Асоціації «Блокчейн України», у компанії 482.solutions обіймає посаду менеджера зі стратегічного партнерства.

Панельну дискусію корисно відвідати всім, хто працює у сфері криптовалют, веде бізнес із використанням віртуальних активів, консультує з профільних питань представників цієї індустрії, а також криптоентузіастам, засновникам інноваційних стартапів, інвесторам і багатьом іншим.


Приєднуйтеся до Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021, щоб особисто поставити експертам запитання про специфіку розвитку крипторинку в Україні!

Програма та реєстрація >>>

Приєднуйтесь до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv 2021 та особисто познайомитися з провідними представниками криптоспільноти!

Перейти

Придбати квиток
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції